Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Atende S.A.

plac Konesera 10a
03-736 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 9542357358

Karta sportowa

Cenimy zdrowie naszych pracowników i wspieramy zdrowy styl życia, dlatego umożliwiamy Ci dostęp do licznych siłowni, basenów i innych zajęć sportowych  w ramach karty Multisport.

Pakiet medyczny

Tobie oraz Twoim bliskim oferujemy prywatną opiekę medyczną.

Lekcje języka angielskiego

Wiemy, że umiejętności językowe przydają się w życiu zawodowym oraz prywatnym, dlatego u nas będziesz mógł je rozwijać w ramach bezpłatnych lekcji.

Szkolenia i certyfikaty

Nasi pracownicy nieustająco rozwijają się, idąc za swoimi ambicjami oraz potrzebami klientów, dlatego w ramach naszej organizacji możesz zdobywać certyfikaty zawodowe, a także brać udział w  szkoleniach miękkich.

Elastyczność

Wiemy jak ważna jest elastyczność w ramach pracy, dlatego jesteśmy zawsze otwarci na rozmowę o Twoich potrzebach.

Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Naszą dewizą są przejrzyste warunki zawieranych kontraktów dlatego i naszym pracownikom oferujemy jasne warunki umowy.

Możliwość B2B

Dla przedsiębiorców przewidujemy możliwość współpracy w formie B2B.

Chillout room

Lubimy się bawić, a także złapać odrobinę relaksu w trakcie intensywnego dnia pracy, dlatego w każdej chwili masz do dyspozycji pokój chillout’u.

Imprezy firmowe

Podczas naszych imprez dzieją się rzeczy magiczne - czasem bawimy się w podchody, czasem odrestaurowujemy samochody, a czasem nagrywamy teledyski :)

Bilety do kina i teatru

Lubimy się bawić, a także współzawodniczyć ze sobą, nie tylko sportowo, dlatego regularnie dajemy Ci szansę zdobyć bilety do kina lub teatru w ramach organizowanych przez nas konkursów dla pracowników.

Innowacje

Umożliwimy Ci dostęp do najnowszych, bardzo różnorodnych technologii na rynku, które sprawią, że Twoje zadania będą ciekawe i rozwojowe dla Twoich kompetencji.