Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Atende S.A.

plac Konesera 10a
03-736 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 9542357358

Kim jesteśmy?

Atende SA to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania informatyczne. Już od 30 lat projektujemy i dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury IT oraz oprogramowania.

Chcemy abyś z nami tworzył historię, angażując się w pasjonujące projekty technologiczne.

Jako jedna z czołowych grup kapitałowych w branży IT w Polsce budujemy miejsce z widokiem na przyszłość, oparte na silnych fundamentach wiedzy i doświadczenia. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń do rozwoju. Inwestujemy w osoby ambitne, zaangażowane i pełne pasji do nowych technologii.

Co oferujemy naszym klientom? Przede wszystkim kompleksowe rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także usługi w modelu cloud oraz managed services. Specjalizujemy się w integracji teleinformatycznej i konstruowaniu najnowocześniejszych sieci komputerowych i centrów danych. Projektujemy i dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury IT oraz oprogramowania.

Naszym atutem jest szerokość technologii, z jaką mamy do czynienia na co dzień oraz duża różnorodność naszych klientów.

Prowadzimy projekty i wspieramy rozwój największych graczy na rynku. Z nami będziesz pracował dla:

NASZ ZESPÓŁ

Dla nas zawsze na pierwszym miejscu są ludzie – zespół utalentowanych, zafascynowanych światem technologii ekspertów.

Zatrudniamy blisko 250 osób w 7 miastach Polski. W naszym gronie są m.in. inżynierowie sieci i systemów, handlowcy, programiści, kierownicy projektów oraz cały sztab ludzi wspierających naszych  klientów.

Naszym znakiem przewodnim jest lojalność. Jesteśmy fair w stosunku do naszych pracowników, dzięki czemu oni zostają z nami na długo. Dowód?

  • 57% pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • 36% pracowników jest z nami od ponad 10 lat

Atende jest także świetnym miejscem do rozwoju kariery. Promujemy nasze wewnętrzne talenty. U nas będziesz miał ogromną szansę na awans! Skąd ta pewność?

  • 72% Menadżerów pochodzi z awansów wewnętrznych

Nie rzucamy słów na wiatr! Nasi pracownicy cenią elastyczność działania, szybkość podejmowania decyzji, brak nadmiaru biurokracji. Naszym wielkim atutem jest niekorporacyjna kultura organizacyjna.

Wyścig szczurów? W Atende tego nie doświadczamy.

GDZIE PRACUJEMY?

Wkładamy wiele wysiłku, aby stworzyć przyjazne środowisko pracy. Nasze biura zaprojektowane są tak, aby zadbać o komfort Twojej pracy oraz umożliwić Ci odpoczynek przy dobrej kawie czy w strefie relaksu.

Nasza warszawska Centrala mieści się w modernistycznych wnętrzach loftowych byłej fabryki wódek na placu Konesera, w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński. Tutejszy klimat wspiera twórczą atmosferę pracy. Po wyjściu z pracy odczujesz wakacyjny klimat, zrelaksujesz się przy lampce wina w tutejszych knajpkach czy wstąpisz na jeden z koncertów, które, szczególnie w okresie letnim, odbywają się tu licznie.

Z kolei nasze mysłowickie biuro znajduje się w świetnym punkcie komunikacyjnym – przy samym zjeździe z autostrady, a jednocześnie w pobliżu trasy średnicowej. Dojazd do pracy zajmuje nam chwilę, bez względu na to z którego śląskiego miasta dojeżdżamy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)