Dane kontaktowe

Atalian Poland

ul. Bularnia 5
31-222 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 661 991 500
[email protected]

www.atalian.pl

NIP: 6772163053

Poznaj firmę Atalian

Firma ATALIAN została założona w 1944 roku i jest francuskim, rodzinnym i niezależnym dostawcą usług dla firm.
W Polsce oferta firmy ATALIAN obejmuje 7 głównych linii serwisowych: Facility Management, Sprzątanie, Serwis techniczny, Catering, Ochrona, Obsługa recepcji, Zarządzanie energią. W Polsce Grupa osiąga obroty rzędu 53 milionów Euro rocznie.
Każdego dnia 4000 współpracowników w Polsce udowadnia swoje zaangażowanie i wsparcie zarówno dla klientów publicznych, jak i prywatnych, opracowując rozwiązania, które są dostosowane do ich potrzeb.
W Polsce Grupa korzysta z zasięgu geograficznego w całym kraju z dwoma głównymi biurami w Krakowie i Warszawie oraz z 40 mobilnymi zespołami zdolnymi do zapewnienia rozwiązań, które są naprawdę dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Sprawdź gdzie jesteśmy

Grupa Atalian Servest rozwija się stopniowo na poziomie międzynarodowym i jest w tym momencie obecna w ponad 30 krajach w Europie, południowo-wschodniej Azji, Ameryce Północnej oraz Afryce.

Odkryj naszą ofertę usług globalnych szytych na miarę

Z ATALIAN możesz skorzystać z naprawdę zintegrowanej i skoordynowanej oferty usług. Jednostka ATALIAN Facility Management może zmobilizować wszystkie zasoby Grupy (Sprzątanie, Serwis techniczny, Ochrona, Catering, Obsługa recepcji, Zarządzanie energią) w celu zapewnienia odpowiedniej i szytej na miarę oferty usług. Skorzystaj z jednego globalnego punktu kontaktowego, zespołu z wieloma kompetencjami i jednego systemu fakturowania, aby zarządzać wszystkimi potrzebnymi usługami i ich różnorodną specyfiką technologiczno-regulacyjną. Ten zestaw ułatwia życie i pozwala skoncentrować się na podstawowym biznesie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)