Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o.

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 2457300
[email protected]

www.astrazeneca.com

NIP: 5213263358

Program Stażowy Warsaw Site

Każdego roku AstraZeneca Pharma Poland otwiera swoje drzwi dla stażystów w ramach Warsaw Site Internship Program. Zapraszamy do nas nie tylko świeżo upieczonych absolwentów czy studentów, ale także doświadczone osoby, które myślą o karierze w firmie farmaceutycznej, czy po prostu chcą zobaczyć jak wygląda nasza praca, aby zainspirować się do rozwoju swojej ścieżki kariery.

Program trwa w okresie wakacyjnym od lipca do września (są też wersje krótsze i dłuższe w zależności o rodzaju stażu). W tym czasie zaplanowaliśmy aktywności wspólne wprowadzające w świat wartości AstraZeneca oraz programy szkoleniowo-wdrożeniowe specyficzne dla danego działu, w którym odbywa się staż, w tym dużo pracy praktycznej. Staż w AstraZeneca to szansa na poznanie naszej firmy, ale także unikalne połączenie teorii z praktyką, a to jedna z największych wartości dla naszych stażystów.

W programie bierze udział wiele działów, nie ważne jakie masz wykształcenie, medyczne, informatyczne, matematyczne czy finansowe – każdy znajdzie możliwość odbycia interesującego stażu. W AstraZeneca Pharma Poland pracuje już blisko 2000 specjalistów najwyższej klasy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Nasz Program Stażowy spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. W procesie rekrutacji przykładamy dużą wagę do wyboru najlepszych kandydatów (w 2019 roku było to 36 osób z ponad 350 aplikantów!) używając zarówno nowych technologii takich jak video-screening, ale też rozmów rekrutacyjnych w naszym biurze. Jednocześnie zapewniamy, że w gronie stażystów znajdują się osoby o szerokim spektrum wykształcenia, ciekawych zainteresowaniach, ale przede wszystkim ogromnym potencjale.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y uczestnictwem w Warsaw Site Internship Program proszę obserwuj naszą stronę karier https://careers.astrazeneca.com lub profil pracodawcy na stronie www.pracuj.pl i zgłoś swoją kandydaturę w momencie pojawienia się ogłoszenia (startujemy w marcu każdego roku).

Do zobaczenia w AstraZeneca Pharma Poland!

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (25)