Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o.

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 2457300
[email protected]

www.astrazeneca.com

NIP: 5213263358

REKRUTACJA

Odwiedź naszą stronę astrazeneca.com i znajdź stanowisko, które najbardziej ci odpowiada!

ETAP 1

APLIKACJA

Początkowym etapem każdej rekrutacji jest CV i list motywacyjny. Postaraj się przyciągnąć naszą uwagę już na samym początku – dostosuj swoje CV tak, aby jak najlepiej odpowiadało stanowisku, na które się rekrutujesz.

ETAP 2

WYBÓR KANDYDATÓW

Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybieramy te osoby, które najlepiej spełniają wymagania stanowiska.

Jeśli twoje CV przejdzie ten etap, skontaktuje się z tobą dział Pozyskiwania Talentów. Czego możesz się spodziewać? Krótkiej rozmowy przez telefon lub zaproszenia na rozmowę o pracę w formie wideo (tak, poprosimy cię o nagranie odpowiedzi na kilka prostych pytań).

ETAP 3

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Po przejściu selekcji kandydatów zaprosimy cię na rozmowę kwalifikacyjną do naszego komfortowego, kolorowego biura.

Podczas rozmowy zwracamy uwagę przede wszystkim na profesjonalizm, kwalifikacje niezbędne na dane stanowisko, otwartość oraz zbieżność twoich wartości z kulturą i wartościami firmy. Postaraj się więc zrobić dobre wrażenie, ale przede wszystkim bądź sobą!

ETAP 4

DECYZJA

Cierpliwości! Staramy się przeprowadzić rekrutację najszybciej, jak to możliwe, ale w niektórych przypadkach i tak może to potrwać kilka tygodni. Czasem musimy spotkać się z wieloma niezwykłymi kandydatami, przez co podjęcie decyzji jest jeszcze trudniejsze.

ETAP 5

OFERTA

Jeśli to ciebie wyłoniliśmy spośród wszystkich kandydatów, skontaktuje się z tobą dział Pozyskiwania Talentów i poinformuje o pozytywnym wyniku! Dowiesz się wtedy więcej na temat oferty i warunków, jakie oferuje AstraZeneca.

ETAP 6

ZATRUDNIENIE I WDROŻENIE

Witamy na pokładzie! Najgorsze już za tobą, teraz już z górki – rozpoczynasz pracę w AstraZeneca!

Nasz ekspert wdrożeniowy i przydzielony ci mentor zadbają o szybką integrację z zespołem i zaznajomienie z firmą. Chcemy, żeby nasi nowi pracownicy szybko poczuli się w AstraZeneca jak u siebie.