Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o.

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 2457300
[email protected]

www.astrazeneca.com

NIP: 5213263358

PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIE

Oferujemy prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Masz też możliwość płatnego rozszerzenia ubezpieczenia, tak aby obejmowało najbliższych. W pakiecie świadczeń dodatkowych oferujemy również ubezpieczenia na życie, plan emerytalny i dotacje na żywność.

DOKSZTAŁCANIE SIĘ

Zachęcamy pracowników do udziału w jak największej liczbie wydarzeń, szkoleń i warsztatów, takich jak MedKnow Club (badania kliniczne, portfolio leków i produktów AstraZeneca) lub szkolenie BET, które pomoże ci stać się doskonałym szkoleniowcem. Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Funkcjonuje u nas również metoda nauki przez shadowing, dzięki której możesz zobaczyć, jak wygląda praca na innym stanowisku i nauczyć się czegoś nowego poprzez towarzyszenie innemu pracownikowi w trakcie jego dnia pracy – to doskonała okazja do rozwinięcia swoich umiejętności i poznania firmy.

SPORT

Chcemy, aby samopoczucie naszych pracowników było doskonałe, a oni sami przychodzili pełni zapału do pracy. Dlatego też wspieramy program Multisport i zachęcamy wszystkich do korzystania z siłowni znajdującej się w budynku firmy.

Ale nie wszystko! Co tydzień organizujemy poranne ćwiczenia dla pracowników. Ma to pozytywny wpływ na ich skupienie i skuteczność w pracy.

SAMOCHÓD

Do niektórych stanowisk przypisany jest samochód służbowy. I to nie byle jaki! W naszej flocie znajdują się przyjazne środowisku samochody hybrydowe.

MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO

AstraZeneca naprawdę obejmuje cały świat. Pracujemy w międzynarodowym środowisku i bierzemy udział w projektach i badaniach w skali światowej.

„A” JAK AGORA!

Agorą nazywamy serce naszego barwnego biura. To miejsce ułatwiające współpracę, gdzie prowadzimy oficjalne i mniej oficjalne rozmowy. Można również znaleźć tu trochę rozrywki. Do dyspozycji pracowników są piłkarzyki, bilard, konsola do gier i okulary VR.

Na Agorze odbywa się też wiele imprez! Mamy tu nawet małą scenę.