Dane kontaktowe

AstraZeneca Pharma

Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 2457300
Fax: 22 4853007
[email protected]

www.astrazeneca.pl

NIP: 5213263358

W ASTRAZENECA PRZESUWAMY GRANICE NAUKI

… by dostarczać leki zmieniające życie.

Jesteśmy globalną, innowacyjną firmą biofarmaceutyczną, której działalność koncentruje się głównie na odkrywaniu, rozwijaniu i wprowadzaniu do obrotu leków przeciw chorobom nowotworowym, układu sercowo-naczyniowego, oddechowego (astma, POCHP) oraz leków stosowanych w leczeniu chorób metabolicznych, neurologicznych i zapalnych.

Globalnie rysujemy przed sobą bardzo ambitną wizję poprawy zdrowia 200 milionów pacjentów oraz dążymy do bycia przedsiębiorstwem o wartości przychodów 50 mld$ w 2025 r.

Swoją działalność biznesową prowadzimy w ponad 100 krajach, w wielu z nich stworzyliśmy też ośrodki badawczo-rozwojowe. Historia AstraZeneca to historia postępu medycyny i farmakologii. W ciągu ponad 100 lat istnienia współpracowaliśmy aż z 8 laureatami Nagrody Nobla.

W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat, a dynamika naszego rozwoju w ostatnich latach znacznie przyspieszyła.

ROZWIJAMY SIĘ

GLOBALNE CENTRUM BADAŃ KLINICZNYCH -  INWESTUJEMY W WIEDZĘ

W szczególny sposób doceniamy potencjał polskich menadżerów i specjalistów w zakresie badań klinicznych. Wiosną 2011 r. utworzyliśmy w Warszawie Centrum Badań Klinicznych jako pierwsze w tej części Europy. W marcu br. ogłosiliśmy dalszą rozbudowę Centrum pod kątem kompetencji i ilości procesów związanych z prowadzeniem badań klinicznych. Można śmiało powiedzieć, że dziś mamy unikalny w skali kraju ośrodek z zakresem odpowiedzialności obejmującym coraz więcej procesów w obsłudze badań klinicznych - od planowania projektów, rekrutacji pacjentów, monitorowania badania aż do analizy danych i raportowania wyników składanych finalnie do agencji rządowych w celach rejestracji produktów w różnych regionach świata.

Do końca 2018 r. zamierzamy powiększyć zespół Centrum Badań Klinicznych aż o 250 osób. W ten sposób będzie ono liczyć około 550 pracowników, stanowiąc niezwykle istotny punkt na mapie działań badawczo-rozwojowych firmy.

Centrum to doskonałe miejsce dla doświadczonych specjalistów z sektora badań klinicznych, lekarzy, pracowników jednostek klinicznych i naukowych, badaczy, programistów, a także absolwentów studiów medycznych, farmaceutycznych, biotechnologicznych, biologicznych i pokrewnych oraz kierunków technicznych.
 

CENTRUM FINANSOWE IFS (Integrated Finance Solutions) - BUDUJEMY ZESPÓŁ

Siedziba AstraZeneca w Warszawie okazała się też doskonałą lokalizacją dla nowo tworzonego globalnego Centrum Usług Finansowych AZ (IFS). Aktualnie posiadamy 3 takie centra na świecie, poza Warszawą znajdują się one w Malezji i Kostaryce.  Polskie centrum finalnie będzie odpowiadać za obsługę finansową  rynków AZ w ramach tzw. regionu EMEA (Europe, Middle East & Africa).
Do końca 2017 r. planujemy zatrudnić w nim ok. 130 osób, a docelowo 150.
 

CENTRUM HR - ROŚNIEMY W SIŁĘ

W Warszawie powstaje także regionalne Centrum HR. AstraZeneca będzie miała trzy lub cztery takie ośrodki na świecie. W polskim będzie pracować 40-50 osób. Rekrutacja trwa, a pierwsi pracownicy rozpoczęli pracę już od czerwca.  Będą oni odpowiedzialni za wsparcie procesów personalnych na rynkach szwedzkim i brytyjskim. W kolejnych kwartałach zespół będzie się powiększał i przejmował nowe zadania w obszarze wsparcia procesów HR w regionie EMEA.

Pod koniec 2018 r. w biurowcu na warszawskim Służewcu w AstraZeneca będzie pracowało ponad 1150 osób.


CENTRUM ZAKUPÓW GLOBALNYCH - Inwestujemy w ludzi / dajemy szansę rozwoju

Sukcesywnie rozwijamy nasz globalny zespół, którego zadaniem jest wsparcie strategicznych procesów zakupowych w większości krajów na świecie. Nasze centrum jest jednym z niewielu tego typu jednostek, które realizują zadania taktyczno-strategiczne na poziomie globalnym w międzynarodowym koncernie. Jest ono również doskonałym miejscem pracy dla ekspertów, specjalistów oraz analityków, a także osób z mniejszym doświadczeniem w dziedzinie zakupów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy AstraZeneca w Polsce i planowanym w 2018 r. poszerzeniem zakresu działań naszego centrum o kolejne regiony świata, poszukujemy osób, które chciałyby rozwijać swoje kompetencje, jak również poszerzyć umiejętności w obszarze zakupów.


SUKCES I RENOMĘ NASZEJ FIRMY TWORZĄ LUDZIE

Przekraczanie granic nauki w poszukiwaniu nowych leków wymaga zaangażowanych, współpracujących ze sobą zespołów, ludzi pełnych pasji. Ludzie to nasz największy kapitał. Stawiamy na rzetelność, a jednocześnie wspieramy innowacyjne podejście i doceniamy proaktywność zespołów. Kładziemy nacisk na rozwój i podnoszenie kwalifikacji, w szczególny sposób inwestujemy w rozwój talentów.

Dzisiaj AstraZeneca zatrudnia ponad 850 osób. Tylko w okresie styczeń- maj 2017 r. zatrudniliśmy około 200 nowych pracowników, a około 70 promowaliśmy wewnątrz organizacji. AstraZeneca stawia na różnorodność i przyciąganie talentów z różnych stron świata, dlatego jesteśmy otwarci na kandydatów z innych rynków. Obecnie zatrudniamy 30 obcokrajowców, między innymi z Ukrainy, Rosji, Rumunii, Hiszpanii czy Indii.

Stawiamy na kandydatów, którzy wykazują pasję, zaangażowanie, energię i potencjał oraz chęć rozwoju, jak również szczególnie zwracamy uwagę na to, czy nasz potencjalny przyszły pracownik reprezentuje wartości AstraZeneca i tym samym dopasuje się do naszej kultury organizacyjnej.

NAGRODY

AstraZeneca Pharma Poland jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, doceniających wkład firmy w  rozwój innowacyjnej działalności badawczo-rozwojowej w Polsce, a zwłaszcza pracę Centrum Badań Klinicznych w Warszawie jak np.: Innowatory WPROST 2016, Sukces Roku 2013 w ochronie zdrowia - Nagroda Specjalna oraz Investment of the Year, przyznana przez Warsaw Business Journal w roku 2012.

Warszawskie Centrum Badań Klinicznych zostało także kilkukrotnie uhonorowane przez globalny zarząd AstraZeneca, w tym przede wszystkim nagrodą Great to Place to Work (dwukrotnie – w 2014 i 2015 roku). Zespoły i pracownicy ośrodka otrzymali ponadto tytuły: Enterpreneur of the Year, Inspirational Leader, a także zostali wyróżnieni za usprawnianie sposobów pracy  - Improving Way of Working, Driving Productivity i Demonstrating Entrepreneurial Spirit.

AZPP/17/06/02_npr.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)