Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o.

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 2457300
[email protected]

www.astrazeneca.com

NIP: 5213263358

O nas

W AstraZeneca przesuwamy granice nauki, aby dostarczać leki zmieniające życie. Jesteśmy ciekawi nauki i postępu wiedzy. Wyróżnia nas kreatywne podejście do nowych wyzwań. Wszystko, co robimy, opiera się na naszym zaangażowaniu w tworzeniu doskonałego miejsca pracy. Naszą największą wartością są ludzie. Nasze cele osiągamy dzięki utalentowanemu i zróżnicowanemu zespołowi, który wierzy w możliwości nauki.

Chcemy pomóc Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał. Tutaj będziesz zachęcany do rozwoju i postępu na swój własny sposób. Przygotuj się na pracę, która może zmienić Twoje życie i mieć wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość. Pracując ze swoim zespołem będziesz kształtować kulturę, która nas jednoczy i inspiruje każdego dnia.

Dołącz do AstraZeneca i przekonaj się What Science Can Do!

Jest nas ponad 85 tysięcy pracowników na całym świecie. W Polsce zespół liczy już 2200 osób, z czego 1000 pracuje w warszawskim Centrum Badawczo-Rozwojowym, jednym z największych w Polsce i na świecie zespole wyspecjalizowanym w globalnej koordynacji badań klinicznych. W warszawskim biurze AstraZeneca mieści się również Globalny Dział Finansów, Zakupów oraz HR oraz część komercyjna Spółki, dzięki której nasze przełomowe leki trafiają do pacjentów.

W tym roku mija 30 lat odkąd pojawiliśmy się w Polsce. Nieustannie wspieramy rozwój polskiej gospodarki poprzez wielomilionowe inwestycje w badania i rozwój, transfer wiedzy oraz współpracę z polskimi naukowcami. W 2018 roku zainwestowaliśmy 115% wartości przychodów z refundacji, co jest najwyższym wskaźnikiem w branży farmaceutycznej w Polsce. Kolejne inwestycje zostały uzgodnione na początku 2020 roku Davos. W ciągu najbliższych 3- 5 lat 1,5 miliarda złotych zasili działania badawczo-rozwojowe w naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym.

Działamy na rzecz klimatu. Realizujemy ambitny program „Ambition Zero Carbon”, który zakłada zerową emisję dwutlenku węgla w działalności firmy na całym świecie do roku 2025. Dlatego korzystamy z energii ze źródeł odnawialnych, a samochody w naszej flocie to auta niskoemisyjne.

W tym roku otrzymaliśmy tytuły Top Employer Polska 2021 oraz TOP Employer Europe 2021, co potwierdza, że nasze działania są zgodne z najwyższymi standardami w zakresie praktyk HR -  skoncentrowane na rozwoju naszych pracowników i tworzeniu przyjaznego środowiska pracy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Podróż

Masz okazję wziąć udział w fascynującej podróży. Za nami wiele przełomowych odkryć, przed nami  kolejne wyzwania, dzięki którym możemy stać się najbardziej innowacyjną firmą biofarmaceutyczną na świecie. Wspólnie zgłębimy niezbadane obszary nauki i wykorzystamy jej potencjał do pomagania pacjentom.

Wizja

W AstraZeneca tworzymy leki, które zmieniają życie ludzi. Badamy nowe obszary nauk medycznych, aby znaleźć jeszcze lepsze sposoby leczenia chorób. Nasz cel jest dla nas pełen pasji i każdego dnia, razem zbliżamy się do poszukiwania nowych terapii.

Kultura

W AstraZeneca naszą kulturę definiują i kształtują nasi pracownicy. Nasz sukces zależy od wspierania kultury przedsiębiorczości, która napędza innowacje. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli przestrzeń na rozważenie, przedyskutowanie i realizację wielkich pomysłów.

Kariera pełna potencjału

Dajemy Ci możliwości, dzięki którym możesz podążać wybraną przez ciebie ścieżką kariery zawodowej, która zrealizuje twoje ambicje zawodowe. Zyskasz doświadczenie, na którym Ci zależy. Chcemy pomóc ci odkryć własny potencjał w firmie, która istnieje dzięki odkrywaniu niezwykłych możliwości nauki. Bez względu na zajmowane stanowisko twoja praca ma rzeczywisty cel, znaczenie i wpływ!

Podziel się z nami swoją energią. Dowiedz się o możliwościach kariery w AstraZeneca.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (36)