Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o.

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 2457300
[email protected]

www.astrazeneca.com

NIP: 5213263358

O nas

AstraZeneca to jedna z najbardziej przyszłościowych, bliskich ludziom firm biofarmaceutycznych na świecie. Dzięki jasnemu celowi, silnym więziom między pracownikami i postawie nie tylko opartej na nauce, ale też skupionej na pacjencie, zmieniamy przyszłość medycyny i wpływ, jaki może ona mieć na życie ludzi na całym świecie. Czy podejmiesz wyzwanie? 

AstraZeneca to ponad 65 000 osób w ponad 100 krajach. Zespół w Polsce liczy blisko 1800 pracowników. Nasz cel jest prosty: wspólnie zmieniać życie na lepsze. Dzięki osiągnięciom nauki, innowacjom i technologiom nasze zespoły zwiększają skuteczność leków. Wobec tak istotnej i przełomowej pracy gama oferowanych przez nas stanowisk jest bardzo szeroka. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Chcesz zmieniać życie na lepsze? Robić coś więcej niż siedzieć w biurze 8 godzin dziennie? Osiągać innowacyjne cele? Poszerzać granice nauki z myślą o przyszłości? Bez względu na to, czy dołączasz do nas jako naukowiec, specjalista ds. łańcucha dostaw czy sprzedaży, w AstraZeneca masz szansę pracować nad rozwojem leków zmieniających życie milionów osób każdego dnia. Buduj z nami swoją karierę! Podejmij wyzwanie mogące zmienić branżę. Sprawdź, jak daleko sięga twój potencjał z pomocą nowych idei, ciągłego dokształcania się i zespołu, który pomoże ci rozwinąć skrzydła. Witaj w AstraZeneca.

Podróż

Masz okazję wziąć udział w fascynującej podróży. Za nami wiele przełomowych odkryć. Przed nami cel, jakim jest zbudowanie firmy biofarmaceutycznej od nowa. Wspólnie zgłębimy niezbadane obszary nauki i wykorzystamy jej potencjał do pomagania pacjentom.

Wizja

Kieruje nami silne pragnienie pomagania pacjentom na całym świecie, każdego dnia. By osiągnąć ten cel i budować lepsze jutro, bezustannie staramy się przekraczać granice naszych możliwości. W AstraZeneca będziesz mieć swobodę, która pozwoli ci kwestionować normy i przekształcać niemożliwe w możliwe.

Kultura

Nasze działania ukierunkowane są na pacjenta, a strategia przywódcza uwzględnia znaczenie innowacji zapoczątkowanych w zespole lub przedsiębiorstwie. Nikomu nie narzucamy panującej w AstraZeneca kultury. To właśnie nastawienie pracowników tworzy atmosferę w firmie; w ten sposób osiągamy założone cele.

Kariera pełna potencjału

Połączenie kultury, wizji i podróży pozwoli ci ukształtować zdobywane w AstraZeneca doświadczenie tak, jak chcesz. Chcemy pomóc ci odkryć własny potencjał w firmie, która istnieje dzięki zgłębianiu niezwykłych możliwości, jakie daje nauka. Bez względu na zajmowane stanowisko twoja praca ma rzeczywisty cel, znaczenie i wpływ!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)