Dane kontaktowe

ASSIDUUS CONSULTING SP Z O O

Postępu 14
02-672 Warszawa

NIP: 5213720531

KIM JESTEŚMY

WIELKICH SUKCESÓW NIE OSIĄGA SIĘ W POJEDYNKĘ!

To proste słowa, które mają odwzorowanie w działaniach Grupy Assiduus. Nasze podmioty zbudowaliśmy na między działowej współpracy oraz dobrych relacjach biznesowych z naszymi partnerami i współpracownikami. Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego, którą stworzyli ludzie z pasją do świata finansów. Wspieramy Klientów indywidualnych oraz biznesowych w podejmowaniu świadomych i słusznych decyzji, które pozwalają budować solidny kapitał na przyszłość. Nasze usługi to rozwiązania kompleksowe, ale i komplementarne – doskonale uzupełniające się nawzajem. Jesteśmy grupą kapitałową działająca na szeroko pojętym rynku finansowym – w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym czy energii odnawialnej. Oprócz własnych zasobów i doświadczenia, czerpiemy wiedzę ze współpracy z innymi instytucjami finansowymi. Taka kooperacja pozwala nam na przedstawienie najlepszej oferty dla Klientów.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO RODZINY ASSIDUUS?

FIRMA TO LUDZIE. OD NICH ZALEŻY CZY GRUPA ASSIDUUS ODNIESIE SUKCES CZY NIE. INWESTOWANIE W WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW TO NASZ NAJWAŻNIEJSZY KIERUNEK DZIAŁANIA. CHCEMY ABY NASI PRACOWNICY MOGLI SIĘ ROZWIJAĆ, GODNIE ZARABIAJĄC. TAKIE MOŻLIWOŚCI OFERUJE PRACA W GRUPIE ASSIDUUS.

STRATEGIA -Nasza strategia opiera się na pozyskiwaniu do współpracy najlepszych specjalistów z rynku. Promujemy kulturę ciągłego doskonalenia się i zapewniamy najwyższy poziom kompetencji managerskich, szkoląc przyszłych liderów i ekspertów.

STABILNOŚĆ -Tworzymy bezpieczne, zrównoważone i różnorodne środowisko pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży finansowej. Z nami zbudujesz swój fundament zawodowy.

SATYSFAKCJA -Promujemy kulturę otwartej komunikacji kreując wysokie zaangażowanie wśród współpracowników. Jeśli chcesz pracować w miejscu, w którym Twoja opinia się liczy. Jeśli chcesz współtworzyć swoje miejsce pracy i mieć realny wspływ na jej rozwój, jesteś we właściwym miejscu.

GRUPA ASSIDUUS

ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to Doradcy Finansowi, którzy rzetelnie i z pasją wykonują swoją pracę. Nasi Klienci nie wybrali nas jednak z tego powodu. Ani dlatego, że mamy ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na rynku polskim i europejskim, a w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze produkty dostępne na rynku. Również nie dlatego, że korzystają dzięki nam z dostępu do ponad 50 instytucji finansowych nie wychodząc nawet z domu. Klienci uważają, że wyróżnia nas profesjonalne podejście do naszego zawodu. Oferujemy: ubezpieczenia (na życie, dożycie, posagowe, dla dzieci, emerytalne, NNW, inwestycyjne, grupowe, dla sportowców). Ubezpieczenia majątkowe (samochodowe OC/AC, mieszkań, domów, turystyczne, dla firm, OC z tytułu wykonywanego zawodu. Finansowanie (kredyty: hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe, samochodowe, firmowe, leasing, faktoring). Oraz ubezpieczenia zdrowotne (pakiety zdrowotne, karty medyczne, ubezpieczenia chorobowe, ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania.

ASSIDUUS ENERGIA oferuje Klientom z sektora prywatnego i publicznego całą gamę usług związanych z zarządzeniem energią oraz efektywnością energetyczną. Proponujemy Klientom: kompleksową obsługę opracowania strategii energetycznej przedsiębiorstwa, przeprowadzenie audytów energetycznych analizujących zużycie energii, wykonanie studiów wykonalności przedsięwzięć modernizacyjnych zmniejszających zużycie energii, opracowanie audytów efektywności energetycznej, wprowadzenie w firmie Systemu Zarządzania Energią zgodnego z ISO 50001. Jednocześnie mając na uwadze nowe polskie trendy energetyczne oferujemy wsparcie w zakresie powołania, funkcjonowania i finansowania Klastrów Energetycznych. Nasz zespół Doradców na terenie całej Polski pomaga w procesie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej (zasada TPA), tak aby przedsiębiorca płacił jak najniższe rachunki za energię elektryczną.

ASSIDUUS EUROPE FUND świadczy usługi w zakresie zarządzania przedsięwzięciami inwestycyjnymi dowolnej skali, dla podmiotów prywatnych jak i jednostek samorządu terytorialnego. W świetle członkostwa Polski w Unii Europejskiej i przyznanej w obecnej Perspektywie Finansowej UE (2014-2020) puli środków unijnego wsparcia dla naszego kraju, warto zaznaczyć, iż obsługujemy inwestycje współfinansowane zarówno z funduszy strukturalnych, Funduszu Spójności jak i Mechanizmów Szwajcarskich. Firma sporządza dokumentację aplikacyjną do konkursów o dotacje w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych jak również Programów Krajowych.

ASSIDUUS BROKER jest niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym, który reprezentuje wyłącznie interesy Klienta. Wykonujemy czynności prawne, bądź czynności związane z zawieraniem lub wykonywaniem umowy ubezpieczenia w imieniu lub na rzecz Klienta. Odróżnia nas to od pracy agenta ubezpieczeniowego, który jest pośrednikiem i przede wszystkim działa w imieniu lub na rzecz zakładu ubezpieczeń. Sporządzamy, poszukujemy oraz negocjujemy oferty z jak największą liczbą zakładów ubezpieczeniowych, a następnie sporządzamy ich porównanie. Jako broker ubezpieczeniowy zobowiązani jesteśmy do przygotowania rekomendacji, za którą ponosimy pełną odpowiedzialność oraz pełnimy nadzór nad realizacją zawartej umowy ubezpieczenia. Oferujemy, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia techniczne i budowlano – montażowe, ubezpieczenia grupowe na życie, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia OC, gwarancje wadialne i inne.

FAB TAX POLSKA zajmuje się prowadzeniem księgowości, sprawami kadrowo-płacowymi, zmianami prawnymi, ubezpieczeniami. Korzystając z naszych usług, te blisko 300 godzin rocznie, które zwykle przedsiębiorcy poświęcają obowiązkom związanym z rozliczeniami podatków, nasi Klienci mogli poświęcić na planowanie ekspansji firmy. Wielką wagę przywiązujemy do ciężaru odpowiedzialności za powierzone przez Klientów sprawy. Nie obawiamy się podejmowania trudnych decyzji i sięgania po nieszablonowe rozwiązania. Oferujemy: usługi księgowe, pomoc przy założeniu firmy, usługi prawnicze, ubezpieczenia dla firm.

AMBASADA ZDROWIA powstała w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, którzy szukają solidnego partnera w skutecznych działaniach HR. Ambasada Zdrowia, jako firma świadcząca usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego o statusie ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej, oferuje swoim klientom idealne narzędzie negocjacyjne i socjalne – pakiety medyczne dla pracowników.

ZESPÓŁ ASSIDUUS?

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ASSIDUUS!
BĘDZIESZ SIĘ ROZWIJAŁ, ZDOBYWAŁ DOŚWIADCZENIE I BRAŁ UDZIAŁ W SZKOLENIACH. ZAINTERESOWANY?

SYLWIA
SPECJALISTA DS. FINANSÓW I KONTROLINGU – ASSIDUUS CONSULTING

W Assiduus znalazłam docenienie... za swoją ciężką pracę i włożone zaangażowanie. Mogłam liczyć na zapewnienie mi stanowiska w którym się świetnie odnajduje i rozwijam. Praca w tej firmie daje mi satysfakcję!

MARIUSZ
DYREKTOR ODDZIAŁU – ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS

Assiduus tworzą ludzie przeciekawi, każdy ma bogatą historię i doświadczenie oraz niesamowite kompetencje które się wzajemnie uzupełniają. Z moim 30-sto letnim doświadczeniem i wyższym wykształceniem mógłbym szukać innych pracodawców, ale uczciwe podejście do klienta jak i możliwość zarobienia ponad przeciętnych pieniędzy związało mnie już na stałe z Assiduus.

MARCIN
EKSPERT DS. ZARZĄDZANIA MEDIAMI ENERGETYCZNYMI – ASSIDUUS ENERGIA

Praca w Assiduus Energia Sp. z o.o. daje mi możliwość realizacji swoich celów w aspekcie rozwoju zawodowego. Różnorodność realizowanych projektów oraz zgrany zespół sprawia, że mój rozwój zawodowy odpowiada moim oczekiwaniom i aspiracjom.

JUSTYNA
DORADCA FINANSOWY - ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS

Od 14 lat poruszam się po rynku finansowym, swoje doświadczenie zbierałam przy współpracy z instytucjami finansowymi jak i towarzystwami ubezpieczeniowymi. Współpraca z firmą Assiduus daje mi możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego, doskonalenia swoich umiejętności w gronie najlepszych specjalistów, ekspertów i praktyków z branży. Dziś dostarczam swoim klientom najlepszych, sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań, które dają moim klientom przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie życia.

MARCIN
DYREKTOR SPRZEDAŻY - ASSIDUUS ENERGIA

Zdecydowałem się na współpracę z Firmą Assiduus Energia, ponieważ chciałem współpracować z solidnym, godnym zaufania Partnerem. Celowo użyłem słowa Partner, ponieważ w realizacji codziennych obowiązków kluczowe dla mnie jest Partnerskie podejście do biznesu, tak abym mógł nie tylko wykonywać swoją pracę ale realnie mieć wpływ na to w jakim kierunku będzie firma się rozwijać. Praca w Assiduus Energia daje mi dużo swobody w działaniu, na każdym kroku mogę liczyć na wsparcie ze strony innych działów. Będąc w strukturach firmy wiem, że jak w rodzinie, bywają trudne momenty, ale wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań, dlatego w szybkim tempie zbudowaliśmy cenioną przez naszych Klientów jakość, dajemy produkt komplementarny, a nasi współpracownicy otrzymują szansę bycia doradcą w stale rosnącej strukturze. Cieszę się z faktu iż od stycznia jestem częścią Rodziny Assiduus i mogę swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z innymi.

BŁAŻEJ
KIEROWNIK ZESPOŁU DS. FINANSOWANIA UNIJNEGO - ASSIDUUS EUROPE FUND

Praca w dynamicznie rozwijającej się grupie Assiduus stwarza szansę na udział w innowacyjnych projektach oraz poznanie biznesu od podszewki. AEF jest stosunkowo młodym projektem dzięki czemu mamy poczucie, że uczestniczymy w czymś „dużym”, kreujemy przyszłość tej firmy. Praca w Assiduus daje mi nieograniczone możliwości rozwoju, swobodę działania i dobre pomysły, które zawsze są tu w cenie, pozwalają uwalniać pokłady kreatywności.

ADA
PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - ASSIDUUS ENERGIA

Praca w Assiduus Energia to przede wszystkim praca w miłej atmosferze z zaangażowanymi i doświadczonymi ludźmi. Codzienne wyzwania sprawiają, że praca jest ciekawa i każdego dnia można z nich wynieść coś nowego i interesującego.

MAKSYM
MŁODSZY GRAFIK – ASSIDUUS CONSULTING

Na moim stanowisku jestem odpowiedzialny za wizualną stronę firmy, jest to bardzo kreatywna praca, w której  mam możliwość wykazania się pod względem kreatywności jak i swoich umiejętności. Każdy dzień to inne wyzwania, które dają możliwość poszerzania swojego doświadczenia i wiedzy - w zakresie swojego zawodu oraz nawiązywaniu nowych kontaktów. Przyjacielskie relacje między współpracownikami sprawiają, że atmosfera w pracy jest miła.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (49)