Dane kontaktowe

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o.

Annopol 17
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.assaabloyentrance.pl

KIM JESTEŚMY?

ASSA ABLOY Entrance Systems to najbardziej kompleksowy na świecie dostawca zewnętrznych i wewnętrznych automatycznych rozwiązań wejść i wjazdów. Nasze znane na świecie marki Albany, Besam, Crawford i Megadoor oferują produkty i usługi mające na celu zaspokojenie potrzeb użytkowników końcowych w zakresie bezpieczeństwa, wygody i równowagi ekologicznej. Postrzegamy przepływ towarów i osób całościowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie dla każdego przedsiębiorstwa opracować efektywne rozwiązanie, cechujące się optymalnym zrównoważeniem kosztu, jakości i wydajności przez cały okres eksploatacji. ASSA ABLOY Entrance Systems wchodzi w skład ASSA ABLOY.

Kontakt:

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o.
Annopol 17
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dodatkowa lokalizacja:

ul. Browarowa 21
43-100 Tychy
śląskie, Polska

POLITYKA PERSONALNA FIRMY

Stawiamy sobie bardzo wysokie cele. Kierujemy się uczciwością, profesjonalizmem oraz zaufaniem. Szukamy, lojalnych i zaangażowanych specjalistów, mających ambicje realizowania odważnych i nieszablonowych działań.

Oferujemy szansę pracy w międzynarodowym zespole i koleżeńską atmosferę. Umożliwiamy naszym pracownikom rozwój, podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie fachowej wiedzy, poprzez organizowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, w kraju i za granicą.

W ramach wspierania zdrowego trybu życia oferujemy kartę BENEFIT honorowaną w większości placówek sportowo-rekreacyjnych. Zależy nam, aby każdy czuł się członkiem zgranego zespołu, który związany jest ze sobą nie tylko przez fakt pracy w tej samej firmie. Dlatego też oferujemy naszym pracownikom możliwość dofinansowania do wypoczynku własnego lub dzieci, świeże owoce w biurze i karty przedpłacone na święta.

PROCES REKRUTACJI

Podstawowe cechy prowadzonego przez nas procesu rekrutacji to jasno ustalone zasady i stały kontakt z kandydatem.

  1. Proces standardowo rozpoczyna się wraz z wysłaniem aplikacji za pośrednictwem naszej strony internetowej, jak również portalu pracuj.pl.
  2. Drugim etapem rekrutacji jest analiza nadesłanych dokumentów.
  3. Wybrani kandydaci zostają zaproszeni na spotkanie odbywające się w siedzibie firmy. Często to my przyjeżdżamy do miast gdzie mieszkają nasi kandydaci celem odbycia spotkań rekrutacyjnych. Dopuszczamy również wykorzystanie nowoczesnych metod komunikacji i przeprowadzanie rozmów np. poprzez Skype
  4. Wszyscy kandydaci, z którymi prowadziliśmy rozmowy, są informowani o rezultacie spotkania rekrutacyjnego.
  5. Ostatnim etapem jest decyzja o złożeniu oferty współpracy i podpisaniem umowy o pracę.