Dane kontaktowe

Aspire Systems Poland

Grunwaldzka 472 C
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 732 77 72
[email protected]

aspiresys.com

NIP: 5842599862

Pozostałe lokalizacje:

Aspire Systems Poland Sp. z o. o.

Szczecińska 42
75-137 Koszalin
zachodniopomorskie, Polska

Co robimy

W Aspire Systems Poland wspólnie z klientami poznajemy stojące przed nimi wyzwania biznesowe. Następnie opracowujemy rozwiązania software’owe dopasowane do ich potrzeb.

Kim jesteśmy

Gdański oddział Aspire System Poland jest częścią międzynarodowej firmy Aspire Systems, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania IT. Firma pracuje dla takich marek jak Apple, KPMG, Salesforce, Bank of Singapore i Pearson.

Nasz gdański zespół ponad 120 utalentowanych, zaangażowanych i energicznych osób składa się z konsultantów, analityków biznesowych, architektów i inżynierów oprogramowania, testerów, Scrum Masterów i projektantów UX. Realizujemy głównie projekty dla klientów z Europy i Ameryki.

Jak pracujemy

Aspire Systems Poland łączy zachodni styl zarządzania z profesjonalną wiedzą polskich specjalistów i dbałością o najwyższą jakość. Wierzymy, że Agile to stan umysłu i działamy zgodnie z jego zasadami.

Projekty rozpoczynamy od analizy oczekiwań klientów. Wspólnie pracujemy nad znalezieniem najlepszych rozwiązań i tworzymy je krok po kroku, pamiętając o potrzebach, które mają zostać zaspokojone. Regularnie informujemy klientów o postępach i prosimy o informacje zwrotne. Po wdrożeniu jesteśmy przez cały czas do ich dyspozycji. Naszą kulturę najlepiej charakteryzuje troska połączona z chęcią dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Pracujemy dla wielu branż, wykorzystujemy najnowsze technologie i stale zdobywamy nowe umiejętności. Dzięki temu tworzymy produkty lubiane i doceniane przez użytkowników.

Ostatnie wpisy dla Aspire Systems Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)