Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Asco

Balicka 100
30-149 Kraków

NIP: 6770079561

O nas kilka słów

Firma ASCO powstała w 1994 roku. Aktualnie jesteśmy liderem wśród firm informatycznych dostarczających oprogramowanie dla branży motoryzacyjnej. Dzięki skalowalności tworzonego oprogramowania, do naszych klientów należą zarówno duże hurtownie motoryzacyjne, jak i sklepy oraz warsztaty samochodowe.

Wierzymy, że ‘motorem napędowym’ firmy są ludzie, którzy w niej pracują, dlatego szukamy osób ambitnych, chcących się rozwijać i realizować postawione sobie cele.  

Co nas wyróżnia?

Celem firmy jest nieustanny rozwój, co przekłada się na współpracę z największymi światowymi dostawcami danych dla branży motoryzacyjnej. Ponadto, od wielu lat należymy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju, co poświadcza fakt, iż od 2014 roku corocznie otrzymujemy tytuł Gazel Biznesu, a w ostatnim czasie przynależymy również do prestiżowego grona "Diamentów Forbesa".

Czym się kierujemy

Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów, to właśnie oni i ich ciągły rozwój stanowią dla nas motywację do dalszego działania. Nie sprzedajemy jednorazowych rozwiązań, zamiast tego współpracujemy z naszymi odbiorcami na podstawie cyklicznych opłat, udostępniając im wsparcie i nowe rozwiązania. Takie podejście wymusza wysoką jakość oferowanych rozwiązań, a dzięki temu że sami tworzymy i sprzedajemy oprogramowanie, jak również udzielamy wsparcia technicznego klientom,  nie jesteśmy zależni od innych firm.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zachowujemy płaską strukturę firmy, dlatego kierownicy oraz zarząd wspierają pracę swoich podopiecznych, realizując te same zadania co oni.  U nas zawsze możesz liczyć na zrozumienie i pomoc jeśli nie będziesz wiedział jak rozwiązać dany problem. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, a benefity, takie jak opieka medyczna, Multisport, owoce, ciasta, czy wyjazdy firmowe to u nas od wielu lat standard.

Aktualnie zespół ASCO tworzy ok. 50 zaangażowanych osób. Używany różnych technologii, tj. JS, TS, .Net, Delphi, Harbour, C.  Nasze aplikacje działają w środowiskach Windows, Android, iOS. Używana technologia to dla nas narzędzie, dzięki której możemy sprostać wymaganiom klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie, jesteś aktywny i chcesz mieć wpływ na to co robisz APLIKUJ DO NAS.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)