Dane kontaktowe

ASB Poland Sp. z o.o.

Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska

Kim jesteśmy?

ASB dostarcza międzynarodowym firmom usługi księgowe, podatkowe, płacowe i administracyjne. W naszych biurach w Polsce, Czechach i na Słowacji zatrudniamy łącznie ponad 150 osób.

Nasi pracownicy zdobywają doświadczenie obsługując klientów w języku angielskim i polskim, 99% naszych klientów to średnie lub duże firmy z kapitałem zagranicznym.

W naszej pracy klienci cenią to, że ASB dostarcza kompleksowy pakiet usług, pozwalający im skupić się na ich kluczowym biznesie, podczas gdy my zajmujemy się bieżącą administracją firmy.

ASB powstało w 2002 roku, a nasze biuro w Warszawie rozwija się dynamicznie już od ponad 10 lat. Dla naszych klientów pracują księgowi, doradcy podatkowi, specjaliści ds. płac i kadr oraz doradcy biznesowi.

Nasze WARTOŚCI

Zdrowy rozsądek

Skupiamy się na tym co istotne. Wybieramy najprostszą i najszybszą drogę do realizacji zadań, zachęcając wszystkich pracowników, aby efekty ich pracy opierały się na podejściu zdroworozsądkowym.

Uczciwość

Dotrzymujemy obietnic. Jesteśmy współodpowiedzialni za efekty pracy zespołu oraz za swoją pracę. Pracujemy sumiennie. Cechuje nas otwartość, uczciwość i wzajemne zaufanie.

Współdziałanie

Pracujemy zespołowo w celu realizacji zadań stawianych przez naszych klientów. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.

Szacunek

Relacje międzyludzkie są dla nas niezwykle istotne. Obdarzamy szacunkiem wszystkie osoby z otoczenia, w którym działamy, respektując godność każdego człowieka. Szanujemy poglądy innych osób i jesteśmy otwarci na nowe spojrzenie. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Rozwój

Jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany. Stale szukamy lepszych rozwiązań, a zmiany postrzegamy jako szansę rozwoju. Uczymy się na błędach. Dbamy o rozwój swojej wiedzy i doświadczenia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)