Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ASB Poland Sp. z o.o.

Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług księgowych, podatkowych, płacowych i administracyjnych. Zatrudniamy obecnie ponad 250 profesjonalistów w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech. Od 2008 roku rozwijamy się dynamicznie w Polsce obsługując międzynarodowe firmy. Większość naszych klientów to średnie lub duże przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym.

Lubimy to co robimy i sprawia nam to przyjemność. Chcemy, żeby praca przynosiła nam satysfakcję, dlatego wkładamy w nią sporo wysiłku i energii. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku, współpracy i ciągłego rozwoju.

Zobacz, jak pracujemy i dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu!

Nasze WARTOŚCI

Zdrowy rozsądek

Skupiamy się na tym co istotne. Wybieramy najprostszą i najszybszą drogę do realizacji zadań, zachęcając wszystkich pracowników, aby efekty ich pracy opierały się na podejściu zdroworozsądkowym.

Uczciwość

Dotrzymujemy obietnic. Jesteśmy współodpowiedzialni za efekty pracy zespołu oraz za swoją pracę. Pracujemy sumiennie. Cechuje nas otwartość, uczciwość i wzajemne zaufanie.

Współdziałanie

Pracujemy zespołowo w celu realizacji zadań stawianych przez naszych klientów. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.

Szacunek

Relacje międzyludzkie są dla nas niezwykle istotne. Obdarzamy szacunkiem wszystkie osoby z otoczenia, w którym działamy, respektując godność każdego człowieka. Szanujemy poglądy innych osób i jesteśmy otwarci na nowe spojrzenie. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Rozwój

Jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany. Stale szukamy lepszych rozwiązań, a zmiany postrzegamy jako szansę rozwoju. Uczymy się na błędach. Dbamy o rozwój swojej wiedzy i doświadczenia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)