Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arvato Financial Solutions w Polsce

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
śląskie, Polska

finance.arvato.com/pl-pl

NIP: 5270203276

ETAP 1

Selekcja nadesłanych aplikacji.

ETAP 2

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami.

Jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby lepiej Cię poznać. Po pozytywnej weryfikacji chętnie spotkamy się z Tobą. Wtedy telefonicznie ustalimy odpowiedni termin spotkania, a następnie prześlemy zaproszenie na podany przez Ciebie adres e-mail.

Na tym etapie możesz spodziewać się wstępnego wywiadu rekrutacyjnego oraz weryfikacji języka obcego, jeśli jest wymagany w ramach danego stanowiska pracy.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna.

W czasie spotkania chcemy poznać nie tylko Twoje kompetencje, doświadczenie, oczekiwania, ale i wiedzę na temat naszej firmy oraz motywację, którą się kierujesz. Pamiętaj o tym przygotowując się do rozmowy. W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz, możemy zaproponować Ci dwuetapowe spotkania. Na kolejnym będziesz mógł poznać swojego bezpośredniego przełożonego i zadać pytania, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze naszej oferty.

Nie mieszkasz w  żadnej z naszych lokalizacji? Nic nie szkodzi! Chętnie spotkamy się z Tobą na spotkaniu rekrutacyjnym prowadzonym online.

ETAP 4

Informacja zwrotna dla wszystkich kandydatów mail/telefon.

Szanujemy Twój czas, dlatego po zakończeniu etapu rozmów wrócimy z informacją zwrotną, niezależnie od naszej decyzji.

ETAP 5

Witamy w zespole!

Będziemy szczęśliwi mogąc przekazać Ci pozytywną informację z rekrutacji. Jeżeli zaprosimy do współpracy właśnie Ciebie, otrzymasz od nas konkretną ofertę z informacją o terminie rozpoczęcia pracy.

ETAP 6

Pracuj z nami.

Nasz proces rekrutacji nie kończy się w momencie podpisania umowy. Równie ważnym etapem jest odpowiednie i odpowiedzialne wprowadzenie nowego Pracownika do naszej firmy.

W pierwszych dniach swojej pracy zostaniesz przeszkolony i zapoznany z zasadami funkcjonowania różnych działów. Wprowadzimy Cię do firmy i przedstawimy Ci nasze wartości, wizję oraz cele. Dobre wprowadzenie jest przecież kluczowe dla efektywnej pracy - czego Tobie i sobie życzymy J