Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arvato Financial Solutions w Polsce

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
śląskie, Polska

finance.arvato.com/pl-pl

NIP: 5270203276

Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Wiemy, jak istotna jest stabilność zatrudnienia, dlatego każda osoba dołączająca do naszego zespołu podpisuje umowę o pracę.

Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu

Dostosowujemy się do potrzeb naszych pracowników, dlatego oferujemy możliwość pracy w pełnym lub częściowym wymiarze czasu. 

Ubezpieczenie na życie

Dołączając do nas będziesz miał/a możliwość zakupienia ubezpieczenia na życie.

Profesjonalne szkolenia wdrażające

Swój pierwszy dzień pracy rozpoczniesz od kompleksowych szkoleń wdrażających. To spotkania z trenerami oraz leaderami umożliwiające rozpoczęcie pracy w szybki i przystępny sposób.

Praca w międzynarodowej organizacji

Pracujemy na co dzień z zespołami z różnych części świata. Dzięki temu możemy rozwijać praktyczną znajomość języków obcych.

Fundusz Świadczeń Socjalnych

Z okazji świąt otrzymasz od nas dodatkowy bonus finansowy.

Owoce i warzywa w biurze

Do naszego biura trafiają systematycznie owoce i warzywa, byśmy mogli zadbać o zbilansowaną dietę.

Chillout room z fotelem masującym i TV

Każdy czasem potrzebuje odrobiny relaksu, dlatego podczas przerwy w pracy zapraszamy do chillout roomu na chwilę wytchnienia.

Prywatna opieka medyczna

W ramach dostępnych benefitów, będziesz mógł/a skorzystać z usług prywatnej opieki medycznej, a także dla swoich bliskich.

Atrakcyjna lokalizacja

Lubimy być w centrum wydarzeń, stąd też nasza wyjątkowa lokalizacja biura, z której w łatwy sposób dostaniemy się w każdy zakątek naszego miasta.

Work-life balance

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest balans między życiem prywatnym a zawodowym. Dbamy o to, aby każdy z nas miał czas dla siebie i swoich bliskich.

Cymbergaj, piłkarzyki, dart

Chwila przerwy w trakcie w pracy? Najlepiej z pyszną kawą w ręku lub w trakcie gry w piłkarzyki.

Imprezy integracyjne

Chętnie spędzamy czas w swoim towarzystwie i mamy ku temu możliwości. Kilka razy w roku jesteśmy uczestnikami wyjątkowych spotkań firmowych, dzięki którym możemy poznać się jeszcze lepiej.

Karta sportowa

Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego wszyscy mamy możliwość skorzystania z oferty dziesiątek obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Upominki urodzinowe

Każda okazja jest dobra, aby świętować. My świętujemy podczas urodzin naszych koleżanek i kolegów z pracy, obdarowując się życzeniami i prezentem urodzinowym.