Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arvato Financial Solutions w Polsce

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
śląskie, Polska

finance.arvato.com/pl-pl

NIP: 5270203276

Poznaj nas

W Arvato Financial Solutions w Polsce realizujemy profesjonalne usługi finansowe takie, jak: księgowość, monitoring należności oraz procesy AML. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania dla najbardziej renomowanych marek na świecie. Oferujemy pracę w nowoczesnych centrach finansowych w obszarze procesów płatnościowych oraz księgowych. Świadczymy usługi dla klientów polsko-, niemiecko- oraz anglojęzycznych.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować w międzynarodowym środowisku, optymalizując codziennie przepływy płatności na całym świecie. Będziesz współpracować z klientami z różnych lokalizacji na świecie, co da Ci możliwość ciągłego rozwoju.

Jesteśmy obecni w 20 krajach na świecie, a nasz zespół liczy 7 500 osób. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole. Stawiamy na pozytywne relacje i pracę zespołową. Razem nie tylko pracujemy, ale także bawimy się i działamy w ważnych sprawach. Zostań częścią Arvato Financial Solutions w Polsce!

Nasze wartości

We wszystkim, co robimy, kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami – kreatywnością
i przedsiębiorczością. Zapewniają nam one kierunek działania oraz wpływają na nasze pozytywne relacje z klientami oraz partnerami. Dzięki temu mamy wspólne poczucie celu.

Kreatywność

Kreatywność to dla nas podstawa. Pielęgnujemy kreatywne myślenie i zachęcamy do twórczego działania. Nasze umysły są otwarte i pełne ciekawości. Wiemy, że eksperymentowanie stanowi część kreatywnego procesu, a innowacyjność zaspokaja potrzeby naszych partnerów biznesowych.

Przedsiębiorczość

Swoboda przedsiębiorczego działania daje nam możliwość podejmowania ryzyka oraz wytrwałość
w realizacji projektów. Nigdy nie zapominamy o naszych klientach. Wzajemny szacunek i zaufanie między współpracownikami i partnerami ma dla nas kluczowe znaczenie. Współpraca wzmacnia nas wszystkich. Inwestujemy w swój zespół. Dajemy pracownikom możliwość samodzielnej pracy
i zapewniamy uczciwe warunki zatrudnienia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)