Dane kontaktowe

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Wołoska 24
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.arval.pl

NIP: 5213033865

KIM JESTEŚMY

Powstaliśmy 30 lat temu we Francji, dziś jesteśmy obecni w 29 krajach i zatrudniamy ponad 7 000 pracowników. Osiągnęliśmy pozycję światowego lidera w branży leasingu pojazdów. 

Arval Service Lease Polska powstał w 1999 roku. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej BNP Paribas oraz jednym z założycieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), który kształtuje i wywiera wpływ na rozwój branży wynajmu i leasingu pojazdów oraz zarządzania flotą. Flota należąca do Arval Service Lease Polska liczy już ponad 38 000 samochodów (stan na dzień 31.12.2019 r.), co czyni nas liderem na rynku Car Fleet Management w Polsce.

BENEFITY

Elastyczne godziny pracy.

Zaczynamy między 7.00 a 9.30, bo chcemy jak najbardziej ułatwić Ci szybki i wygodny dojazd do pracy.

Możliwość pracy z domu, bo zdalnie nie znaczy gorzej.

Praca zdalna niesie za sobą wiele wygód, jak możliwość pracy w piżamie z ulubionego fotela, ale to także wiele nowych wyzwań jak chociażby konieczność wypracowania kompletnie nowej rutyny dnia codziennego.

Atmosfera w Arval.

Arval tworzą młodzi i zdolni specjaliści! W naszej firmie znajdziesz to co najlepsze w pracownikach: współpracę, wsparcie, wspólną motywację oraz chęci rozwoju. Z nami nauczysz się więcej, bo nasi pracownicy zawsze wspierają się nawzajem. Szkolenia, nowoczesne biuro, praca zdalna to tylko część tego co możemy Ci zaoferować! Arval to stabilne warunki pracy i atrakcyjne benefity. 

Przejdź do zakładki BENEFITY i sprawdź, co jeszcze zyskasz zaczynając pracę w Arval.

FLOTA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE

Razem z Arval możesz też wspierać akcje społeczne i ochronę środowiska! Stworzyliśmy specjalną grupę, do której może dołączyć każdy pracownik. Podziel się z nami swoim pomysłem, w jaki sposób Arval może pomóc innym. Wspieramy inicjatywy i chcemy dzielić się dobrem.
Dajemy gwarancję, że w Wigilię pracujemy nie później niż do godziny 14-tej, a w Sylwestra do godziny  16-tej.
Work-life-balance to dla nas istotna kwestia, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie platformy wellbeingowej Fitqbe. Zarejestruj się i pokaż, jak aktywnie spędzasz wolny czas, jednocześnie odrobinę rywalizując z kolegami z pracy! Biegasz, ćwiczysz, pływasz, a może gotujesz? Każdą aktywność możesz zaznaczyć w aplikacji lub na stronie, by brać udział w rywalizacjach. Gromadzisz punkty i zdobywasz nagrody. A jeżeli chcesz coś uczcić, stwórz wydarzenie na platformie i zaproś kolegów do wspólnego świętowania!
W firmie Arval możesz też rozwijać się i kształcić w wielu dziedzinach. Weź udział w różnorodnych szkoleniach organizowanych w naszym biurze i zdobądź nowe cenne umiejętności.

Ostatnie wpisy dla Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)