Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arup Polska Sp. z o.o.

Inflancka 4 budynek B
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 455 45 54
[email protected]

www.arup.com/offices/poland

NIP: 5262270594

Dodatkowe lokalizacja

ARUP POLSKA sp. z o.o.

Stanisława Przybyszewskiego 56
30-128 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 292 96 97

Proces rekrutacji

Poszukujemy kandydatów, którzy są zaangażowani i chętnie przejmują inicjatywę, a ponadto są zainteresowani zdobywaniem wiedzy i doświadczeń pracując przy projektach polskich i międzynarodowych. W Arupie cenimy otwartość, nie boimy się wyzwań, szanujemy indywidualność.

ETAP 1

Aplikacja online

Każdy proces rekrutacyjny w Arup Polska rozpoczyna się od przesłania dokumentów aplikacyjnych online. W każdym ogłoszeniu znajdziesz dokładny opis stanowiska oraz wymagań, a także benefity, które oferujemy naszym pracownikom.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna i umówienie spotkania

Jeśli aplikacja spełnia wymogi skontaktujemy się, żeby zaprosić Cię na spotkanie w jednym z naszych biur: w Warszawie lub w Krakowie. W oczekiwaniu na spotkanie zachęcamy do zapoznania się z historią naszej formy oraz osiągnięciami pracowników na stronie www.arup.com oraz na profilu LinkedIn: @ArupPolska

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Podczas rozmowy poznasz przedstawiciela Zespołu Rekrutacyjnego oraz przyszłego przełożonego. Zależy nam na tym, aby Cię dobrze poznać. Zapytamy o Twoje wykształcenie, doświadczenia, umiejętności, zainteresowania, ale również  powody, dla których aplikujesz do naszej firmy. Czekamy również na pytania od Ciebie.

ETAP 4

Feedback

Niezależnie od decyzji zawsze otrzymasz informację zwrotną. Jeżeli jesteś idealną kandydatką/ idealnym kandydatem, otrzymasz propozycję pracy ze szczegółami dotyczącymi wynagrodzenia, benefitami i warunkami zatrudnienia.

ETAP 5

Witamy na pokładzie

Cieszymy się, że do nas dołączysz. Od początku otrzymasz wsparcie, niezbędne narzędzia i wskazówki. Twój pierwszy dzień w pracy zacznie się od szkoleń wprowadzających, w których biorą udział wszyscy nasi nowo zatrudnieni pracownicy.