Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arup Polska Sp. z o.o.

Inflancka 4 budynek B
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 455 45 54
[email protected]

www.arup.com/offices/poland

NIP: 5262270594

Dodatkowe lokalizacja

ARUP POLSKA sp. z o.o.

Stanisława Przybyszewskiego 56
30-128 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 292 96 97

We shape a better world

O naszych biurach w Warszawie i Krakowie

Działamy w Warszawie od 1998 roku, w Krakowie jesteśmy obecni od 2002 roku. Dysponujemy zespołem ponad 200 profesjonalistów (140 w Warszawie i 70 w Krakowie), którzy realizują projekty na terenie całej Polski i biorą udział w wielu projektach międzynarodowych z dziedziny Lotnictwa, Energetyki, Nieruchomości, Wody oraz SIT (Science, Industry & Technology). 

O naszych wartościach i ludziach

Nasza firma – założona przez Sir Ove Arupa, inżyniera-filozofa obdarzonego oryginalnym i śmiałym umysłem – od zawsze miała silne poczucie misji. Do dziś kierujemy się celami i wartościami, zaprezentowanymi przez Sir Ove w przemówieniu z 1970 roku, w którym powiedział między innymi, że: 

„Nasza praca powinna być interesująca i satysfakcjonująca. (…) Musimy dążyć do najwyższej jakości we wszystkim, co robimy i nie zadowalać się czymś przeciętnym. (…) Nasze dążenie do osiągnięcia wysokiej jakości samo w sobie powinno być użyteczne. 
Powinniśmy unikać dyskryminacji (…) czerpiąc siłę z różnorodności charakterów i umiejętności. (…) Tutaj każdy członek jest traktowany nie tylko jak ogniwo w łańcuchu dowodzenia, (…), ale jak człowiek, na którego szczęściu zależy wszystkim innym.” 

Nadal kierujemy się duchem i zasadami naszego założyciela. Wybieramy projekty, dzięki którym możemy naprawdę zmieniać świat i przekraczać granice dotychczasowych możliwości.

O naszych flagowych projektach

W Złotej 44, jednym z najwyższych budynków mieszkalnych w Europie, byliśmy odpowiedzialni za prace inżynieryjne, planowanie i doradztwo projektowe. Pracowaliśmy też nad centrum Google Warsaw Campus, cyfrowym modelem sieci kanalizacyjnej dla Krakowa czy kompleksem handlowo-biurowym Złote Tarasy. Zarządzaliśmy rozwojem Muzeum Polskiej Wódki. 

Braliśmy udział w projektowaniu i zarządzaniu Centrum Kongresowego ICE w Krakowie, oczyszczalni ścieków w Płaszowie, oraz wielu obiektów przemysłowych m.in. dla Cadbury i Gilette. 
Nasze projekty z zakresu lotnictwa często mają istotne znaczenie dla przyszłości kraju – Centralny Port Komunikacyjny znacząco zwiększy przepustowość przepływu pasażerów w regionie i wesprze jego rozwój ekonomiczny.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)