Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971768179

O marce

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami  inicjujemy, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji.

Nasza filozofia opiera się na idei świadomego piękna. Wierzymy, iż indywidualna i odpowiednio dobrana terapia w gabinecie kosmetycznym, w połączeniu z domową pielęgnacją to niezawodny sposób, by każdego dnia cieszyć się widocznymi efektami kuracji.

Piękno to w naszym przekonaniu kwestia wyboru, świadomości iż dostarczamy naszej skórze, tego, czego naprawdę potrzebuje. Nasze kosmetyki tworzymy z myślą o wszystkich poszukujących skutecznych metod autentycznej odnowy skóry. Precyzyjnie dobrane formuły Arkana docenią nie tylko profesjonalne gabinety kosmetyczne, lekarze i kosmetolodzy, ale i ich Klienci w codziennej, świadomej pielęgnacji

Wiedza i doświadczenie

Podstawą naszego działania jest wieloletnie doświadczenie, ugruntowana wiedza z zakresu biotechnologii oraz nowoczesne technologie opracowywane w laboratoriach. W oparciu o te najwyższe standardy tworzymy autorskie formuły dermokosmetyków Arkana. Dokładamy także wszelkich starań, aby zwiększać świadomość oraz poziom wiedzy, zarówno u kosmetologów, naszych Partnerów, jak i klientów.


CERTYFIKATY POTWIERDZAJĄCE WYSOKĄ JAKOŚĆ:

Firma Arkana od lat pracuje zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Produkcji.

Tworząc nasze produkty dbamy o każdy ich detal, od pierwszych wyborów dostawców surowców po finalny proces produkcji.

Dla potwierdzenia naszych starań i najwyższej dbałości o jakość naszych kosmetyków w styczniu 2020 ARKANA otrzymała certyfikat 22716:2007. Standard ten dotyczy Dobrej Praktyki Produkcji (GMP) kosmetyków. Ocenie poddano obszar produkcji, kontroli, magazynowania, transportu produktów kosmetycznych i składowania wyrobów gotowych. Otrzymanie przez ARKANA certyfikatu potwierdza, że każdy nasz produkt który trafia w Wasze ręce spełnia najwyższe standardy jakości

Nasza historia

Nasza idea