Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arjohuntleigh Polska Sp. z o. o.

Ul. Ks. Wawrzyniaka 2
62-052 Komorniki k. Poznania
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.arjo.com

Kim jesteśmy

W Arjo uważamy, że wspieranie mobilności jest niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości opieki. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych i komfortowych produktów oraz rozwiązań z zakresu transportu pacjenta, łóżek medycznych, higieny osobistej, dezynfekcji, diagnostyki, a także zapobiegania odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Dzięki ponad sześciu tysiącom osób pracujących w Arjo na całym świecie oraz 60-letnim doświadczeniu w opiece nad pacjentami i pracownikami służby zdrowia, jesteśmy zaangażowani w zapewnianie lepszych rezultatów osobom zmagającym się z wyzwaniami związanymi z mobilnością.

Czy wiesz, że… ?

Jak pracujemy w Arjo?

Arjo powstało w 1957 roku w małym, szwedzkim miasteczku Eslov. Ukształtowała nas szwedzka kultura pracy, której mocnym fundamentem jest otwartość, ujawniająca się na wielu płaszczyznach. To między innymi mówienie sobie na „Ty” niezależnie od wieku i roli w firmie, uczenie się od siebie nawzajem, gotowość do dialogu i dyskusji oraz zachęcanie pracowników do podejmowania inicjatywy.

Nasza firma to ciekawe wyzwania oraz wyjątkowi ludzie, z którymi wspólnie tworzymy zespół Arjo. Często spotykamy się po pracy i integrujemy podczas imprez firmowych. Wspólnie biegamy, jeździmy na rowerze a także łowimy ryby w wolnym czasie. Nie brakuje nam też czasu na wspieranie tych najbardziej potrzebujących, w ramach działań CSR. Wszystko co robimy, robimy z myślą o ludziach.

Dodatkowo, stale ulepszając nasze produkty i rozwiązania, pamiętamy o tym jak ważny jest rozwój naszych pracowników. Dbamy o to, aby każdy z nas mógł w równym stopniu tworzyć przyszłość firmy. Stawiamy na ciągły rozwój poprzez udział w szeregu dostępnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)