Dane kontaktowe

Arjohuntleigh Polska Sp. z o. o.

Ul. Ks. Wawrzyniaka 2
62-052 Komorniki k. Poznania
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.arjo.com

Kim jesteśmy

Arjo jest liderem wśród przedsiębiorstw dostarczających innowacyjne rozwiązania i produkty do sektora medycznego na całym świecie. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnego sprzętu medycznego, przeznaczonego dla osób o ograniczonej mobilności.

Zatrudniamy ponad 5 900 pracowników na całym świecie oraz dostarczamy swoje produkty do klientów w ponad 70 krajach. Polski oddział firmy znajduje się w podpoznańskich Komornikach i jest jednocześnie największą na świecie fabryką sprzętu Arjo. Zatrudniamy ponad 700 pracowników i cały czas się rozwijamy.

Co oferujemy

Nasi współpracownicy są naszą największą wartością, a dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom nasza organizacja stale się rozwija i osiągamy coraz bardziej wymagające cele.
 

Rozwój.
Jesteśmy ambitnym zespołem, a praca w międzynarodowym środowisku to nasza codzienność. Dbamy o to, aby każdy z nas mógł w równym stopniu tworzyć przyszłość naszej firmy. Stawiamy na ciągły rozwój poprzez udział w szeregu dostępnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki udziałowi w interdyscyplinarnych programach szkoleniowych możemy spełniać swoje wszechstronne aspiracje zawodowe. Stale udoskonalamy istniejące procesy realnie wpływając na poprawę ich jakości, stosując efektywne narzędzia filozofii Lean Manufacturing.

Atmosfera. 
Nasza firma to ciekawe wyzwania oraz wyjątkowi ludzie, z którymi wspólnie tworzymy zespół Arjo. Często się spotykamy po pracy i integrujemy podczas imprez firmowych Wspólnie biegamy, jeździmy na rowerze a także bierzemy udział w turniejach i lidze piłki nożnej. Nie zabraknie nam też czasu na wspieranie tych najbardziej potrzebujących. Wierzymy, że wspólne dążenie do celu przynosi pozytywne wyniki.

Benefity.
Swoim pracownikom oferujemy wiele benefitów pracowniczych, takich jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, darmowe dojazdy do firmy, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy z domu.

KARIERA W ARJO

Dla Studentów i Absolwentów
Studentom oraz Absolwentom oferujemy płatne staże oraz praktyki. Możesz zostać częścią zespołu w Dziale Jakości, Inżynierii Produktu, Lean, Reklamacji, Zakupów Strategicznych oraz wielu innych. Szereg naszych stażystów otrzymuje możliwość kontynuowania współpracy z Arjo w oparciu o umowę o pracę!

Dla Inżynierów i Specjalistów
Cały czas dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy do współpracy zarówno Specjalistów jak i Inżynierów. Jeśli zatem szukasz pracy w Dziale Inżynierii Produkcji, Zakupów Operacyjnych, Strategicznych, Inżynierii Produktu, Reklamacji, Jakości, HR lub Finansowym, nie wahaj się z nami skontaktować.

Dla Menedżerów
Wierzymy w kompetencje naszych pracowników i wspieramy ich rozwój, nierzadko powierzając im stanowiska kierownicze w ramach awansów wewnętrznych. Poszukujemy naszej przyszłej kadry menedżerskiej również na rynku pracy. Osoby zainteresowane objęciem stanowisk kierowniczych, zapraszamy do aplikowania na dostępne oferty pracy.

Dla pracowników obszaru produkcyjnego
W naszym zakładzie pracuje ponad czterystu pracowników produkcyjnych – zarówno Operatorów Produkcji jak i Magazynierów. Naszym pracownikom zapewniamy możliwość udziału w wielu projektach związanych z transferami produkcyjnymi oraz projektami z zakresu Lean Management. Nasi pracownicy czynnie wspierają wdrażanie projektów Kaizen, których celem jest optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na wiodących portalach pracy, w Biurach Karier oraz mediach społecznościach. Możesz również przesłać swoje CV bezpośrednio do nas na adres mailowy: [email protected].

Nasze wartości

Nasze kluczowe wartości, cele oraz działania zawsze skupiają się wokół ludzi – naszych pracowników, klientów i pacjentów. Każda z wartości nadaje kierunek wszystkim naszym działaniom.

PASJA to entuzjazm w budowaniu poprawy zdrowia i życia innych.

WSPÓŁPRACA to wspólne dążenie do sukcesu.

OTWARTOŚĆ jest podstawą dobrej komunikacji, opartej na przekazywaniu sobie informacji zwrotnych.

DOSKONAŁOŚĆ to zobowiązanie do tworzenia najlepszych w swojej klasie produktów oraz procesów.

WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ jest proaktywnym działaniem, wynikającym z możliwości podejmowania istotnych decyzji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)