Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Polska 114
60-401 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.argenta.com.pl

NIP: 7811011656

Nasza historia i słowo wstępu

Argenta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1995 roku. Jesteśmy dystrybutorem produktów odpowiadających wysokim wymaganiom odbiorców. Przedmiotem działalności jest sprzedaż odczynników do diagnostyki mikrobiologicznej, automatycznych systemów diagnostycznych, wyposażenia laboratoriów, urządzeń do badania czystości mikrobiologicznej środowiska produkcji.

Dlaczego warto u nas pracować?

Naszym pracownikom oferujemy pracę dającą możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, kreatywną, dającą możliwość zmierzenia się z ambitnymi zadaniami przedsiębiorstwa o wysokiej etyce postępowania, działającym na międzynarodowym rynku. Oferujemy stałą i stabilną pracę, motywacyjny system wynagrodzeń oraz wsparcie socjalne. Jako nasz pracownik będziesz mógł rozwijać dotychczasową wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, również za granicą.

Co nas wyróżnia?

To co nas wyróżnia to jasne i przejrzyste formy zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę oraz niezwykle rodzinna i przyjazna atmosfera pracy. W naszej firmie panują stabilne warunki zatrudnienia. Cenimy naszych pracowników, uczciwych i ambitnych profesjonalistów, dbających o jakość i zadowolenie każdego klienta. Wielu lojalnych pracowników jest z nami związanych od lat.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (33)