Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ARforce

Mikołaja Reja 13/15
81-874 Sopot

NIP: 5842737057

Kim jesteśmy:

Jesteśmy firmą oferującą udział w specjalistycznych projektach w dziedzinach inżynierii oprogramowania, elektroniki i sprzedaży. Nasi klienci to znane polskie i światowe firmy, działające w wielu branżach – w tym finanse, IT, przemysł, lotnictwo.

Koncentrujemy się na tym, co najważniejsze dla członków naszego zespołu, czyli zapewnieniu, że specyfika, cele czy technologie projektów w których uczestniczymy są zgodne z indywidualnymi preferencjami i ścieżką rozwoju każdego ze specjalistów. Osiągamy to poprzez ścisłą współpracę z naszymi klientami zarówno na poziomie decydentów jak i zespołów projektowych.

Ty zyskujesz pewność, że jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to Twoje nowe miejsce pracy będzie zgodne z oczekiwaniami.

Zespół rekrutacyjny

Nasi rekruterzy posiadają wiedzę w obszarach wytwarzania, sprzedaży produktów IT i nowych technologii. Dzięki temu nabór do projektów odbywa się w ścisłej współpracy z tymi zespołami, które bezpośrednio odpowiadają za ich realizację. Specjalizacja naszych rekruterów pozwala także na dokładne przekazanie wiedzy o tych przedsięwzięciach i precyzyjne dopasowanie ich do wymagań kandydata.

Na każdym etapie rozmów kandydaci są informowany o statusie rekrutacji i otrzymują wszelkie niezbędne dane o projekcie wraz z terminami realizacji. Każdy rekruter jest też profesjonalnym doradcą w procesie poszukiwania nowego miejsca pracy.

Wierzymy, że dobra atmosfera oraz komunikacja w firmie sprzyja jej rozwojowi, dlatego zawsze będziemy dbali o relacje z Tobą w trakcie całego okresu zatrudnienia i po zakończeniu współpracy.           

Co nas wyróżnia?

PROCES REKRUTACJI - Prosty i czytelny, skupiony na aspektach projektowych i technologicznych.

PARTNERSTWO - Szanujemy Twój czas i oczekiwania, dlatego przedstawimy Ci tylko te projekty, które spełniają Twoje wymagania.

WSPÓŁPRACA - Współpracujemy w wybranej przez Ciebie formie prawnej, bez zbędnych zakazów i ograniczeń.

WSPARCIE - Każdego z naszych współpracowników traktujemy indywidualnie i wspieramy w wielu obszarach, np. doradztwa podatkowego, rozwoju czy zapewnienia bezpieczeństwa zatrudnienia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)