Dane kontaktowe

ARDAGH METAL PACKAGING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kąty 3
32-107 Radziemice
małopolskie, Polska

NIP: 5861044266

KIM JESTEŚMY?

Zakład produkcyjny Ardagh Metal Packaging  Poland Sp. z o.o. zlokalizowany jest  w miejscowości Kąty, w gminie Radziemice, na terenie powiatu proszowickiego, ok. 40km od Krakowa.

Jesteśmy częścią Ardagh Group – firmy będącej liderem w dziedzinie produkcji opakowań metalowych i szklanych dla większości wiodących marek rynku spożywczego, napojowego i parafarmaceutycznego. Koncern posiada  109 zakładów produkcyjnych w 22 krajach, zatrudnia około 23500 osób .

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Ardagh Metal Packaging  Poland Sp. z o.o. produkuje opakowania metalowe głównie na potrzeby wiodących  producentów farb  i lakierów.  W naszym   zakładzie  zatrudnienie znajduje około 100 ludzi. Nasz park maszynowy jest ciągle udoskonalany,  wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza to nasza  duma.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Praca Zespołowa

Funkcjonujemy na rynku od ponad 25 lat, część naszej kadry rozwija się z  firmą od momentu jej powstania. W pracy panuje dobra atmosfera i możemy liczyć na siebie nawzajem.

Zaufanie
Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo oraz szacunek do drugiego człowieka. Zatrudniamy jedynie w oparciu o umowę o pracę.

Doskonałość
Dążymy do ciągłego rozwoju. Mocno wierzymy w Lean management i na co dzień pracujemy w myśl tej koncepcji. Stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Często uczestniczymy w rozmaitych kursach i szkoleniach, zarówno twardych, jak i miękkich. Mamy rozbudowane programy rozwojowe, które pomagają nam stawać się nie tylko lepszymi pracownikami, ale też lepszymi ludźmi.