Dane kontaktowe

Ardagh Metal Beverage Poland sp. z o.o./ Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o.

ul. Krasickiego 150/152
97-500 Radomsko
łódzkie, Polska

O FIRMIE (POZNAJMY SIĘ)

Być może słyszałeś/aś już o Ardagh Metal Beverage Poland sp. z o.o. oraz Ardagh Metal Beverage Trading Poland sp. z o.o.? Jeżeli teraz słyszysz o nas po raz pierwszy i chcesz dowiedzieć się kim jesteśmy, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

Jesteśmy częścią Ardagh Group – wiodącego na świecie producenta opakowań szklanych, metalowych oraz aluminiowych. Grupa Ardagh zaczęła swoją działalność w roku 1932 jako Irish Glass Bottle Company. Obecnie funkcjonujemy w 108 lokalizacjach, 22 krajach, zatrudniając blisko 23,300 pracowników.

Ardagh Metal Beverage Poland sp. z o.o., zakład zlokalizowany w Radomsku, produkuje szeroką gamę puszek dla segmentu spożywczego. Ardagh Metal Beverage Trading Poland sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze i zarządzaniu procesem handlowym, wdrażaniu nowych wzorów, projektów produkcyjnych oraz wsparciem technicznym dla klientów.

Ciągłe udoskonalanie technologii produktów i procesów sprawia, że puszki do napojów to wysokiej jakości, innowacyjne i przyjazne dla środowiska formy opakowań - to najczęściej poddawane recykingowi opakowania na świecie 😊

Wiemy jednak, że technologia to nie wszystko! Ardagh budują przede wszystkim ludzie, których rozwój i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. To właśnie dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu mamy przyjemność produkować puszki dla wiodących marek, ponieważ...

...chcemy być preferowanym partnerem z branży opakowań.

Nasze wartości

Wierzymy, że tylko dzięki współpracy (zespołów ale i zakładów z całego świata), zaufaniu i ciągłemu doskonaleniu (technologii, ale i umiejętności naszych pracowników) możemy odnieść sukces.

  • ZAUFANIE (TRUST) Bardzo ważny jest dla nas wzajemny szacunek i praca w przyjaznej atmosferze.
     
  • PRACA ZESPOŁOWA (TEAMWORK) Współpraca, współodpowiedzialność, otwarta komunikacja przynoszą korzyści wszystkim stronom. To dzięki nim budujemy silną pozycję przedsiębiorstwa.
     
  • DOSKONAŁOŚĆ (EXCELLENCE) ciągłe doskonalenie samych siebie i naszej firmy jest niezbędnym składnikiem naszej działalności. Mocno wierzymy w Lean management i na co dzień pracujemy w myśl tej koncepcji. Stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Uczestniczymy w rozmaitych kursach i szkoleniach, zarówno twardych, jak i miękkich. Mamy rozbudowane programy rozwojowe, które pomagają nam stawać się nie tylko lepszymi pracownikami, ale też lepszymi ludźmi.