Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ardagh Metal Beverage Poland sp. z o.o./ Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o.

ul. Krasickiego 150/152
97-500 Radomsko
łódzkie, Polska

O FIRMIE

Ardagh Group istnieje od 1932 i należy do największych międzynarodowych korporacji działających w obszarze produkcji opakowań szklanych, metalowych oraz aluminiowych.

Obecnie działamy w 108 lokalizacjach, 22 krajach, zatrudniając blisko 23,300 pracowników.

W Polsce Ardagh Group posiada dwie dywizje: Metal i Glass.

Ardagh Metal Beverage Poland sp. z o.o., zakład zlokalizowany w Radomsku, produkuje szeroką gamę puszek dla segmentu spożywczego. Ardagh Metal Beverage Trading Poland sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze i zarządzaniu procesem handlowym, wdrażaniu nowych wzorów, projektów produkcyjnych oraz wsparciem technicznym dla klientów.

Ciągłe udoskonalanie technologii produktów i procesów sprawia, że puszki do napojów to wysokiej jakości, innowacyjne i przyjazne dla środowiska opakowania.
Jesteśmy dumni, że tworzymy opakowania, które spośród dostępnych na rynku najczęściej poddawane są  recykingowi.😊

Wiemy jednak, że technologia to nie wszystko!

Ardagh budują przede wszystkim ludzie, których rozwój i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. To właśnie dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu mamy przyjemność produkować puszki dla wiodących marek, ponieważ...

...chcemy być preferowanym partnerem z branży opakowań. Udaje nam się to  dzięki tworzeniu najlepszych rozwiązań opakowaniowych dla naszych klientów.

Nasze wartości

Zaufanie, współpraca i ciągłe doskonalenie - to fundament, na którym opieramy swoje działania.

  • ZAUFANIE (TRUST) Bardzo ważny jest dla nas wzajemny szacunek, otwarta komunikacja. Kultura feedbacku pozwala nam kreować środowisko przyjazne ludziom.
     
  • PRACA ZESPOŁOWA (TEAMWORK) Współpraca, współodpowiedzialność, szacunek przynoszą korzyści wszystkim stronom. To dzięki nim budujemy silną pozycję przedsiębiorstwa.
     
  • DOSKONAŁOŚĆ (EXCELLENCE) ciągłe doskonalenie samych siebie i naszej firmy jest niezbędnym składnikiem naszej działalności. Mocno wierzymy w Lean management i na co dzień pracujemy w myśl tej koncepcji. Stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Uczestniczymy w  kursach i szkoleniach. Mamy rozbudowane programy rozwojowe, które pomagają nam stawać się nie tylko lepszymi pracownikami, ale też lepszymi ludźmi.