Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ardagh Glass S.A.

Starogostyńska 9
63-800 Gostyń
wielkopolskie, Polska

www.ardaghgroup.com

NIP: 7640001325

Pozostałe lokalizacje

Ardagh Glass S.A.

Zakolejowa 23
07-200 Wyszków
mazowieckie, Polska

Ardagh Glass S.A.

Huty Szkła 2
64-850 Ujście
wielkopolskie, Polska

Czy wiesz, że wytapianie szkła w piecu szklarskim to nieprzerywalny proces? Nie da się go zatrzymać i uruchomić ponownie w dowolnym momencie. Ten fakt sprawia, że musimy maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników, aby zapewnić ciągłość procesu produkcyjnego. Jest to możliwe dzięki wdrożeniu licznych działań prewencyjnym zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronariwusa, a także wysokiej świadomości i dojrzałości w działaniu naszych Pracowników.

REKRUTACJA

Nasz zespół HR działa normalnie. Wszystkie aplikacje rekrutacyjne są rozpatrywane zgodnie z planem. Rozmowy rekrutacyjne, z uwagi na bezpieczeństwo stron procesu, prowadzimy przy użyciu dogodnych dla kandydatów narzędzi do komunikacji. Spotkanie osobiste z kandydatami postrzegamy jako ogromną wartość procesu rekrutacyjnego i z pewnością wrócimy do tej formy kiedy będzie to całkowicie bezpieczne.

ONBOARDING

Proces onboardingowy został dostosowany do obecnej sytuacji. Większość szkoleń wstępnych odbywa się w bezpiecznej formie e-learningu na dedykowanej do tego platformie myLearning. Pracownicy mogą odbyć te szkolenia w dogodnym dla siebie czasie oraz formie, na tablecie, telefonie lub dedykowanych do tego punktach dostępowych.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Bez naszych Pracowników nie ma szans na ciągłość procesu produkcyjnego, dlatego aby zapewnić ich bezpieczeństwo i zadbać o ich zdrowie wdrożyliśmy szereg procedur bezpieczeństwa, których wszyscy solidarnie i odpowiedzialnie przestrzegamy. Wszystkim Pracownikom zapewniamy środki ochrony osobistej - maski, przyłbice, rękawiczki, płyny do dezynfekcji i to nie tylko na czas pracy. Pracownikom przekazaliśmy również środki do higieny, by byli bezpieczni również po pracy, wraz ze swoimi rodzinami.

Pracownikom, którym charakter pracy pozwala na pracę zdalną, umożliwiliśmy warunki do pracy z domu. Część naszej załogi pracuje w systemie rotacyjnym. Wszystko z troski o bezpieczeństwo i zdrowie naszej załogi. 

BUDUJEMY ŚWIADOŚĆ

Organizujemy różne akcje artystyczne i konkursy dla Pracowników, mające na celu wsparcie kreatywnej aktywności podczas pobytu w domu. Na naszym facebookowym fanpag’u: ardaghgrouppolska, możesz zapoznać się z przystępnymi animacjami przypominającymi o najważniejszych, obowiązujących zasadach.