Dane kontaktowe

Ardagh Glass S.A.

Starogostyńska 9
63-800 Gostyń
wielkopolskie, Polska

www.ardaghgroup.com

NIP: 7640001325

Pozostałe lokalizacje

Ardagh Glass S.A.

Zakolejowa 23
07-200 Wyszków
mazowieckie, Polska

Ardagh Glass S.A.

Huty Szkła 2
64-850 Ujście
wielkopolskie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Ardagh Glass S.A. to 3 huty szkła zlokalizowane w Gostyniu (woj. Wielkopolskie), w Ujściu (woj. Wielkopolskie) i w Wyszkowie (woj. Mazowieckie). Jesteśmy częścią Ardagh Group – firmy będącej liderem w dziedzinie produkcji opakowań metalowych i szklanych dla większości wiodących marek rynku spożywczego, napojowego i parafarmaceutycznego. Koncern posiada 109 zakładów produkcyjnych w 22 krajach, zatrudnia około 23500 osób i może pochwalić się ogólną sprzedażą powyżej 7,7 miliarda EUR.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Polskie zakłady Ardagh Glass produkują wyroby szklane: słoiki oraz butelki w kolorach białym, zielonym oraz brązowym. W naszych 3 zakładach zatrudnienie znajduje ponad 700 ludzi. Mamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Rozpiera nas duma, że owocem naszej wspólnej pracy są słoiki i butelki - najbardziej ekologiczne opakowania!

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Praca Zespołowa
Zakłady Ardagh to wieloletnia tradycja, nasze huty liczą sobie 95, 111 i 208 lat! W pracy panuje rodzinna atmosfera, lubimy swoje towarzystwo, możemy na siebie liczyć i spotykamy się nie tylko w pracy.

Zaufanie
Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo oraz szacunek do drugiego człowieka. Zatrudniamy jedynie w oparciu o umowę o pracę.

Doskonałość
Dążymy do ciągłego rozwoju. Mocno wierzymy w Lean management i na co dzień pracujemy w myśl tej koncepcji. Stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Często uczestniczymy w rozmaitych kursach i szkoleniach, zarówno twardych, jak i miękkich. Mamy rozbudowane programy rozwojowe, które pomagają nam stawać się nie tylko lepszymi pracownikami, ale też lepszymi ludźmi.

Ostatnie wpisy dla Ardagh Glass S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)