Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ardagh Glass S.A.

Starogostyńska 9
63-800 Gostyń
wielkopolskie, Polska

www.ardaghgroup.com

NIP: 7640001325

Pozostałe lokalizacje

Ardagh Glass S.A.

Zakolejowa 23
07-200 Wyszków
mazowieckie, Polska

Ardagh Glass S.A.

Huty Szkła 2
64-850 Ujście
wielkopolskie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Ardagh Glass S.A. to 3 huty szkła zlokalizowane w Gostyniu (woj. Wielkopolskie), w Ujściu (woj. Wielkopolskie) i w Wyszkowie (woj. Mazowieckie). Jesteśmy częścią Ardagh Group – firmy będącej liderem w dziedzinie produkcji opakowań metalowych i szklanych dla większości wiodących marek rynku spożywczego, napojowego i parafarmaceutycznego. Koncern posiada 57 zakładów produkcyjnych w 12 krajach, zatrudnia ponad 16000 osób i może pochwalić się ogólną sprzedażą powyżej 7 miliarda EUR.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Polskie zakłady Ardagh Glass produkują wyroby szklane: słoiki oraz butelki w kolorach białym, zielonym oraz brązowym. W naszych 3 zakładach zatrudnienie znajduje ponad 700 ludzi. Mamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Rozpiera nas duma, że owocem naszej wspólnej pracy są słoiki i butelki - najbardziej ekologiczne opakowania!

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Praca Zespołowa
Zakłady Ardagh to wieloletnia tradycja, nasze huty liczą sobie 99, 115 i 212 lat! W pracy panuje rodzinna atmosfera, lubimy swoje towarzystwo, możemy na siebie liczyć i spotykamy się nie tylko w pracy.

Zaufanie
Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo oraz szacunek do drugiego człowieka. Zatrudniamy jedynie w oparciu o umowę o pracę.

Doskonałość
Dążymy do ciągłego rozwoju. Mocno wierzymy w Lean management i na co dzień pracujemy w myśl tej koncepcji. Stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Często uczestniczymy w rozmaitych kursach i szkoleniach, zarówno twardych, jak i miękkich. Mamy rozbudowane programy rozwojowe, które pomagają nam stawać się nie tylko lepszymi pracownikami, ale też lepszymi ludźmi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)