Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Archimedes Sp. z o.o.

Polna 133
87-100 Toruń

NIP: 8792281621

Archimedes powiedział: „Dajcie mi punkt podparcia, a poruszę Ziemię” - w Archimedesie tym punktem podparcia są ludzie.

Firma Archimedes Sp. z o.o. zajmuje się doborem, produkcją i dostarczaniem zautomatyzowanych systemów transportu wewnętrznego, stanowisk roboczych oraz podzespołów i urządzeń przemysłowych. Po prawie 20 latach działalności założycielom wciąż przyświecają te same idee - napędzać przyszłość i aktywnie kreować otaczającą rzeczywistość. Tworząc zaawansowane rozwiązania dla przemysłu, Archimedes od lat oferuje swoim klientom kompleksową, rzadko spotykaną w skali kraju ofertę. Podążając za potrzebami odbiorców, konsekwentnie ulepsza swoje usługi i rozwija działalność w kierunku produkcji i projektowania.

Postęp i nowe technologie usprawniają procesy, zwiększają wydajność i umożliwiają konkurowanie z najlepszymi.

Dostarczanie innowacyjnych, niezawodnych rozwiązań przynosi wymierne rezultaty. Archimedes obsługuje ponad 6 tys. klientów, dla których realizuje nawet kilkadziesiąt tysięcy dostaw rocznie. Nad jakością świadczonych przez firmę usług czuwa zespół ponad 80 doświadczonych pracowników działu handlowego, logistyków, inżynierów, projektantów, technologów, mechaników, automatyków oraz serwisantów.

W latach 2008-2015 firma Archimedes stworzyła centra: produkcji taśm transportowych, obróbki tworzyw sztucznych, obróbki mechanicznej, montażu przekładni Motovario, budowy konstrukcji maszyn i przenośników. Kolejnym krokiem było stworzenie działu badań i rozwoju, którego zadaniem jest poszukiwanie nowych technologii i narzędzi w każdym obszarze działalności firmy.

Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji w firmie Archimedes to system 2-3 spotkań selekcyjnych skupiony na poszukiwaniu w kandydatach określonych wcześniej kompetencji.
Na podstawie zadań przypisanych do stanowiska tworzymy profil umiejętności. Określamy , które z pożądanych kompetencji dają największą szansę na realizację postawionych przed kandydatem celów. 
Pierwsze spotkanie to rozmowa na temat doświadczeń w oparciu o cv. Dialog, w którym zarówno kandydaci jak i Archimedes poznają swoje dokonania, wyzwania, osiągnięcia.
Drugim etapem jest assesment oparty na grach biznesowych, bądź zadaniach przygotowanych pod odpowiadające rekrutacji stanowisko. Ten etap pokazuje praktyczne umiejętności kandydatów, pozwala i uczestnikom i obserwatorom ocenić poziom zaawansowania kandydata. To etap, w którym bardzo często kandydaci mają szansę w zadaniach zespołowych rozwiązywać postawione przed nimi problemy korzystając z doświadczenia różnych zawodowych kultur. Są w stanie skonfrontować swój poziom umiejętności z sprawnością działania innych.

Benefity:

  • karta Multisport
  • bony dla pracowników z okazji świąt oraz dla ich dzieci do 14 roku życia
  • wszyscy pracownicy są dodatkowo ubezpieczeni
  • fundusz świadczeń socjalnych - m.in. wczasy pod gruszą
  • wyjazdy integracyjne finansowane przez firmę
  • możliwość finansowania studiów związanych z zajmowanym stanowiskiem
  • ubezpieczenie medyczne

Nagrody i wyróżnienia:

2-krotnie Diamenty Forbesa;
Nagroda KGHM - innowacyjny produkt roku 2015;
Certyfikat ISO 9001:2015;
5-krotnie Gazele Biznesu;
Firma godna zaufania - INB;
Skrzydła Biznesu 2012.

Tytułem Diamentu Forbesa Archimedes szczyci się drugi raz z rzędu. To wynik konsekwentnie realizowanej polityki przedsiębiorstwa, przyświecających mu idei i wartości, którymi niezmiennie kieruje się we współpracy z pracownikami, klientami, dostawcami firmy.  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)