Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arche Consulting Sp. z o.o.

Morelowa 25
43-112 Katowice
śląskie, Polska
[email protected]

www.arche-consulting.pl

NIP: 9542734358

DAJ SIĘ POZNAĆ!

„Daj się poznać!” to nasze hasło przewodnie. Im lepiej się poznamy, tym lepiej odpowiemy na Twoje potrzeby i połączymy je z potrzebami naszych klientów tworząc trafne dopasowanie. Poznaj nas i ruszaj z nami w podróż po swojej ścieżce kariery. Może kolejny krok zrobisz akurat z nami?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy od 2010 roku realizują swoją misję - łączymy firmy i kandydatów. W tym czasie udało nam się zbudować stabilną strukturę, w której pracuje już prawie 100 osób i w dalszym ciągu nam mało!

Nieustannie rozwijamy nasze biura w Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku, aktualnie tworzymy nowy zespół w Pradze oraz dedykowane naszym klientom zespoły zdalne!

Jesteśmy polską firmą, dzięki czemu znamy nasz rodzimy rynek pracy od podszewki. Nie mniej doświadczenie naszych pracowników sprawia, że posiadamy także cenną wiedzę o rynkach zagranicznych. Pozwala nam to działać zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

Co robimy?

Pomagamy w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. A praktycznie? Prowadzimy procesy rekrutacyjne. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów poszukujemy kandydatów, którzy są gotowi na zmianę zawodową (może to właśnie WY?) i przeprowadzamy ich przez proces zmiany.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Konsultanci Arche w ramach zespołów m.in. Engineering/Manufacturing, Sales/Finance, IT, SSC/BPO/ITO prowadzą rekrutację dla największych firm z całej Polski i zagranicy (prowadziliśmy projekty m.in. w Brazylii, Chinach, Rosji, Serbii, Czechach, Niemczech, we Francji i Włoszech). Rekrutujemy na stanowiska specjalistyczne i zarządzające (sprawdź nasze oferty pracy).

Jak pracujemy?

W Arche cenimy różnorodność, pasje i talenty. Jesteśmy zespołem, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Lubimy siebie i swoją pracę, działamy nieszablonowo, a pojawiające się wyzwania są dla nas okazją do rozwoju.

Stawiamy na samodzielność i elastyczność, która przejawia się w organizacji pracy (rozpoczynamy pracę między 8:00 a 11:00, pracujemy hybrydowo lub zdalnie), jak i sposobie pracy. Każdy z nas ma swobodę działania oraz korzystania z dostępnych narzędzi, samodzielnie ustala swój harmonogram oraz zadania na każdy dzień. Pracujemy w atmosferze, gdzie każdy z nas może być sobą, gdzie wzajemnie się wspieramy i sobie kibicujemy.

Dołącz do nas, poznaj nas i daj się poznać :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (416)