Dane kontaktowe

ArcelorMittal Poland S.A.

Al. J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska

poland.arcelormittal.com

Jesteśmy firmą produkcyjną. Jednocześnie mamy bzika na punkcie bezpieczeństwa, dlatego z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19, wszędzie tam gdzie to możliwe, nasi pracownicy pracują w trybie home office. Tam gdzie konieczna jest ich obecność, podjęliśmy szereg profilaktycznych działań mających na celu ochronę zdrowia, np.:

 • Obowiązkowe pomiary temperatur przed wejściem na teren zakładu,
 • Wykorzystanie kamer termowizyjnych,
 • Usprawnienie wewnętrznego transportu, tak aby zapewnić więcej wolnej przestrzeni w autobusach i umożliwić poruszanie się po zakładzie większej liczbie prywatnych pojazdów,
 • Wprowadzenie obowiązku używania maseczek na terenie naszych obiektów i wyposażenie w nie pracowników,
 • Stworzenie specjalnej procedury dot. postępowania na wypadek wystąpienia choroby bądź jej objawów,
 • Cykliczną dezynfekcję pomieszczeń, takich jak szatnie i łaźnie,
 • Kompleksową kampanię informacyjną nt. zagrożeń jakie niesie ze sobą koronawirus.              

#STALove

Przenieśliśmy rekrutację do świata wirtualnego. Nasi specjaliści ds. rekrutacji pracują on-line i nie przeszkadza im to, że w tle wasza pociecha domaga się uwagi, a kot beztrosko przejdzie po klawiaturze. Jesteś ciekawy jak u nas wygląda rekrutacja?

 1. Po pierwsze #zostańwdomu - to teraz bardzo ważne;
 2. Sprawdź na naszej stronie internetowej, jakie interesujące propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy i aplikuj za pomocą naszej platformy do rekrutacji;
 3. Umów się na spotkanie on-line – w kwestii komunikatora wykazujemy dużą elastyczność;
 4. W trakcie spotkania porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, stanowisku, na które aplikujesz i odpowiemy na Twoje pytania;
 5. Na koniec uzgodnimy  kolejne kroki, prawda, że proste?

Spotkajmy się... w  internecie!

#STALewkontakcie

Organizacja pracy zdalnej w tak dużej skali, w tak krótkim czasie dla firmy produkcyjnej to nie lada wyzwanie. Na szczęście dla naszego działu IT nie ma rzeczy niemożliwych 😊. Robimy wszystko, aby nasza codzienna praca w domu dawała takie same efekty jak ta w biurze. Uczestniczymy w telekonferencjach, kick off’ach  i follow up’ach, a to wszystko online przy użyciu aplikacji MS Teams.

#STALepomagamy

Włączyliśmy się w pomoc dla lokalnych placówek medycznych. Wspólnie z naszymi fundacjami przekazaliśmy tego typu instytucjom blisko 10 000 sztuk niezbędnego wyposażenia i 100 litrów płynu dezynfekującego.

Nasz hiszpański dział R&D wspomógł także budowę respiratora dla pacjentów, wykorzystując druk 3D. Dodatkowo wydrukował przyłbice ochronne, które przekazano pracownikom służby zdrowia.

#proudofourpepole

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i doceniamy ich determinację oraz zdolności adaptacji do tak wymagającej sytuacji. Ten szczególny czas przynosi nam wszystkim nowe wyzwania, dlatego współpracujemy i wspieramy się wzajemnie jako społeczność.