Dane kontaktowe

ArcelorMittal Poland S.A.

Al. J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska

poland.arcelormittal.com

Oferujemy Ci naprawdę wiele benefitów, a większość z nich możesz dopasować do swoich potrzeb! 

FIRMOWA INTEGRACJA

Corocznie organizujemy takie projekty jak Learning Week - Tydzień Nauki, Dzień Bezpieczeństwa, Dni Równowagi, pikniki rodzinne z okazji Dnia Hutnika i Dnia Dziecka oraz Tydzień Zdrowia. Są to wydarzenia tematyczne, które na stałe wpisały się w kalendarz naszych inicjatyw.

INSPIRUJĄCE SZKOLENIA

Podejmujemy wiele działań i inicjatyw szkoleniowych, które mają na celu podnoszenie efektywności osobistej naszych pracowników - w tym umiejętności menadżerskich oraz współpracy zespołowej.

WSPÓLNE POSIŁKI

Każdego dnia możesz korzystać z bezpłatnych posiłków w naszych firmowych stołówkach.

ZDROWIE

Oferujemy Ci bezpłatną, profesjonalną opiekę zdrowotną.

ROZRYWKA

Po pracy masz szansę skorzystać z dofinansowania do wypoczynku – oferujemy: karty Multisport, bilety do kina, na basen oraz na wybrane imprezy kulturalne (przedstawienia, koncerty).

PRZEDSZKOLA

Dla dzieci naszych pracowników otworzyliśmy kreatywne przedszkola w Dąbrowie Górniczej i Krakowie! W programie zajęć wykorzystywane są następujące metody: Metoda Dobrego Startu, elementy Metody M. Montessori oraz Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn. 

WYPOCZYNEK

Chętnie dofinansujemy Twoje wczasy pod gruszą, a także wycieczki rekreacyjne.

Premie i nagrody

U nas możesz liczyć na nagrody jubileuszowe związane ze stażem pracy, dodatek w postaci Karty Hutnika, a także comiesięczne premie, nagrody roczne oraz dodatkowe fundusze z okazji Dnia Hutnika.

PRZYSZŁOŚĆ

Mamy dla Ciebie również Pracowniczy Program Emerytalny -  w całości opłacany przez pracodawcę.

TO NIE WSZYSTKO

Możesz również skorzystać z innych benefitów, np. niskooprocentowanej pożyczki mieszkaniowej, programów prozdrowotnych i wielu innych – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby!