Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ArcelorMittal Poland S.A.

Al. J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska

poland.arcelormittal.com

TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT

Świat wyglądałby bez nas zupełnie inaczej. Jesteśmy największą firmą działającą w branży stalowej i wydobywczej. Jesteśmy obecni w 60 krajach, a efekty naszej pracy są widoczne wszędzie – od smartfonów, przez samochody, aż po drapacze chmur.

Tworząc stal wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego świata i pozytywnie wpływamy na życie społeczności. Efekty naszej pracy będą obecne także w życiu kolejnych pokoleń.

Pracując w ArcelorMittal Poland możesz cieszyć się swobodą kształtowania własnej kariery, na każdym kroku możesz liczyć na wsparcie menadżerów i kolegów z zespołu. Chcemy, aby nasze produkty były coraz bardziej wytrzymałe, lżejsze i produkowane w zrównoważony sposób. To prawdziwe wyzwanie, które wzbudza w nas nieskończoną pasję i zaangażowanie!

Chcesz być częścią firmy, która naprawdę ma wpływ na rzeczywistość? Dołącz do nas i TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Dbamy o rozwój naszych pracowników. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń pracowniczych, udział w innowacyjnych projektach i konferencjach. Dofinansowujemy naukę, lektoraty  języka angielskiego oraz szkolenia e-learningowe.
  • Ustalamy Indywidualny Plan Rozwoju dla naszych pracowników. Motywujemy do ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Wspólnie sprawiamy, że nasza firma nieustannie się zmienia.
  • Dajemy możliwość rozwijania kariery w zagranicznych oddziałach grupy ArcelorMittal. Jest to możliwe za sprawą funkcjonującego w firmie wewnętrznego rynku pracy. Dzięki temu możesz czerpać z wiedzy i doświadczeń pracowników z całego świata!
  • Uczestniczymy w życiu społeczności lokalnych. Stale wspieramy ciekawe i nowatorskie rozwiązania w takich dziedzinach, jak edukacja, zdrowie, ekologia, kultura i sztuka. 

Ostatnie wpisy dla ArcelorMittal Poland S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)