Dane kontaktowe

ArcelorMittal Poland S.A.

Al. J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska

poland.arcelormittal.com

Poznaj nas

Jesteśmy największym producentem stali w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w całej Europie. Aktywnie przyczyniamy się do rozwoju polskiego hutnictwa, angażując się w prace badawczo-rozwojowe oraz modernizację naszych zakładów. Nasze oddziały zlokalizowane są w wielu miastach na południu Polski - w Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Sosnowcu, Świętochłowicach oraz w Zdzieszowicach. Skupiamy już 70% potencjału produkcyjnego polskiego przemysłu hutniczego.

W ArcelorMittal Poland zatrudniamy ponad 11 000 wykwalifikowanych Pracowników, a do tej pory zainwestowaliśmy już 6 mld złotych w rozwój naszej firmy. Czy wiesz, że nasza stal to element takich inwestycji w Polsce jak: Galeria Północna oraz Biurowiec Q22 w Warszawie, Stacja Dworca Głównego we Wrocławiu? Jeśli chcesz być współtwórcą naszego sukcesu, dołącz do staLOVEgo świata. Jesteś mile widziany.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Dbamy o rozwój naszych pracowników. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń pracowniczych, udział w innowacyjnych projektach i konferencjach. Dofinansowujemy naukę, lektoraty  języka angielskiego oraz szkolenia e-learningowe.
  • Ustalamy Indywidualny Plan Rozwoju dla naszych pracowników. Motywujemy do ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Wspólnie sprawiamy, że nasza firma nieustannie się zmienia.
  • Dajemy możliwość rozwijania kariery w zagranicznych oddziałach grupy ArcelorMittal. Jest to możliwe za sprawą funkcjonującego w firmie wewnętrznego rynku pracy. Dzięki temu możesz czerpać z wiedzy i doświadczeń pracowników z całego świata!
  • Uczestniczymy w życiu społeczności lokalnych. Stale wspieramy ciekawe i nowatorskie rozwiązania w takich dziedzinach, jak edukacja, zdrowie, ekologia, kultura i sztuka. 

Ostatnie wpisy dla ArcelorMittal Poland S.A.