Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ArcelorMittal Poland

Al. J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 776 66 66
Fax: +48 32 776 82 00

poland.arcelormittal.com

NIP: 634-24-63-083

Wybierz przyszłość pewną jak stal!

Wybierając ArcelorMittal Poland na miejsce stażu lub praktyki, możesz liczyć na naprawdę solidną dawkę wiedzy praktycznej. Dowiesz się jednocześnie, jak funkcjonuje największy producent stali w Polsce. Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego przed przystąpieniem do praktyk wyślemy Cię na badania lekarskie. Zapewnimy Ci także wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej, a nasi pracownicy otoczą Cię opieką i przekażą niezbędną wiedzę praktyczną.

Aplikacja na staże i praktyki odbywa się przez naszą platformę rekrutacyjną, do której dostęp uzyskasz klikając w zakładkę „kariera” na naszej stronie internetowej poland.arcelormittal.com

PRAKTYKI

Mamy świadomość tego, jak ważna w edukacji jest wiedza praktyczna, dlatego chętnie otwieramy nasze oddziały dla praktykantów.  Praktyki uczniowskie realizujemy w miesiącach wiosennych, tj. w marcu i maju. Praktyki studenckie natomiast odbywają się w lipcu, sierpniu i wrześniu. Z uwagi na zagrożenia związane z pandemią, liczba miejsc została przez nas ograniczona.

STAŻE

Staże dedykujemy studentom ostatniego roku lub absolwentom, którzy ukończyli kierunki związane z profilem działalności naszej firmy. Staże trwają maksymalnie 12 miesięcy, są płatne i realizowane w oparciu o umowę o pracę! Obowiązuje w nich standardowy proces rekrutacji, identyczny jak w przypadku zwykłych ofert pracy.

WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁAMI

Poza praktykami i stażami realizujemy również szereg działań mających na celu zachęcenie młodych ludzi do związania swojej przyszłości z przemysłem. Prowadzimy program stypendialny na krakowskiej AGH, wspieramy koła naukowe w ich projektach i uczestniczymy w życiu akademickim.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (18)