Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ArcelorMittal Poland

Al. J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 776 66 66
Fax: +48 32 776 82 00

poland.arcelormittal.com

NIP: 634-24-63-083

DOŁĄCZ DO NAS I TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT

Funkcjonujemy w zmieniającym się otoczeniu. Wyzwania jakie stoją przed nami w obecnej sytuacji wymagają podjęcia wyjątkowych działań. W związku ze stanem epidemii (COVID-19) zdecydowaliśmy przenieść wszystkie procesy rekrutacyjne do świata wirtualnego. Nasz zespół rekrutacji czeka na ciebie on-line. W kwestii komunikatora wykazujemy się dużą elastycznością – szczegóły ustalimy podczas pierwszego kontaktu telefonicznego. Aplikuj i spotkajmy się w… INTERNECIE!

W 2020 roku zrobiliśmy milowy krok w procesie digitalizacji HR w naszej firmie – uruchomiliśmy chmurowe rozwiązanie rekrutacyjne.

W ArcelorMittal Poland stawiamy na przedsiębiorczość. Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, wychodzimy z inicjatywą i robimy wszystko, by wykonać swoje zadania jak najlepiej. To Ty odpowiadasz za swój rozwój. To Ty wybierasz spośród różnych możliwości, które oferujemy.

Przede wszystkim poszukujemy programistówautomatyków oraz specjalistów w zakresie utrzymania ruchu. Pracując dla nas będziesz miał szansę na tworzenie innowacyjnych, zrównoważonych rozwiązań, wychodzących naprzeciw największym wyzwaniom współczesnego świata. Efekty Twojej pracy w ArcelorMittal będą obecne w życiu kolejnych pokoleń.

Jeśli cechuje Cię zaangażowanie, dociekliwość i chęć rozwoju – jesteś dla nas idealnym kandydatem. Szukamy osób, które z odwagą wprowadzają zmiany, tworzą nowe rozwiązania i efektywnie wprowadzają je w funkcjonowanie firmy. W ArcelorMittal możesz rozwijać swoją karierę w ojczystym kraju lub w dowolnym miejscu na świecie, dlatego ważne jest, byś znał język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

ETAP 1

Przesłanie aplikacji

Wszystkie dostępne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz w zakładce „Oferty pracy”. Zapoznaj się z nimi i aplikuj przez naszą wewnętrzną platformę rekrutacyjną.

ETAP 2

Rozmowa kwalifikacyjna oraz test

Po otrzymaniu Twojej aplikacji sprawdzimy, czy spełniasz kryteria zawarte w ogłoszeniu. Jeśli tak, zaprosimy Cię do udziału w kolejnym etapie - zazwyczaj składa się on z dwóch części: rozmowy kwalifikacyjnej i testów. Wstępna rozmowa pozwoli nam zweryfikować informacje zawarte w Twojej aplikacji, a  przede wszystkim – pozwoli nam Cię bliżej poznać.

Drugą część stanowią testy, których forma zależy od stanowiska, o które się ubiegasz.

ETAP 3

Rozmowa z menadżerem

Jeśli znajdziesz się na tym etapie rekrutacji, to znak, że jesteś osobą, której szukamy. Odbędziesz indywidualną rozmowę z menadżerem - osobą, która będzie Twoim potencjalnym przełożonym. Ta rozmowa to doskonała okazja do porównania oczekiwań jakie masz wobec nas i my wobec Ciebie.

ETAP 4

Decyzja

Informację zwrotną staramy się przekazywać tak szybko, jak to jest możliwe. W przypadku większości stanowisk możesz się jej spodziewać już następnego dnia.

ETAP 5

Zatrudnienie

Tylko kilka kroków dzieli Cię od dołączenia do naszego zespołu – nie zwlekaj, aplikuj już dziś i TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT!