Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ArcelorMittal Poland

Al. J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 776 66 66
Fax: +48 32 776 82 00

poland.arcelormittal.com

NIP: 634-24-63-083

TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT

Świat wyglądałby bez nas zupełnie inaczej. ArcelorMittal to największa firma działająca w branży stalowej i wydobywczej. Jesteśmy obecni w 60 krajach, a efekty naszej pracy są widoczne wszędzie – od smartfonów, przez samochody, aż po drapacze chmur.

Tworząc stal wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego świata. Rezultaty naszej pracy będą obecne także w życiu kolejnych pokoleń.
Pracując w ArcelorMittal Poland możesz cieszyć się swobodą kształtowania własnej kariery, na każdym kroku możesz liczyć na wsparcie menadżerów i kolegów z zespołu. Chcemy, aby nasze produkty były coraz bardziej wytrzymałe, lżejsze i produkowane w zrównoważony sposób. To prawdziwe wyzwanie, które wzbudza w nas nieskończoną pasję i zaangażowanie!
Chcesz być częścią firmy, która naprawdę ma wpływ na rzeczywistość? Dołącz do nas i TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT.

Dbamy o rozwój naszych pracowników. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń pracowniczych, udział w innowacyjnych projektach i konferencjach. Dofinansowujemy naukę, lektoratyj ęzyka angielskiego oraz szkolenia e-learningowe.

Ustalamy indywidualne plany rozwoju dla naszych pracowników. Motywujemy do ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Wspólnie sprawiamy, że nasza firma nieustannie się zmienia.

Dajemy możliwość rozwijania kariery w zagranicznych oddziałach grupy ArcelorMittal. Jest to możliwe za sprawą funkcjonującego w firmie wewnętrznego rynku pracy. Dzięki temu możesz czerpać z wiedzy i doświadczeń pracowników z całego świata!

Uczestniczymy w życiu społeczności lokalnych. Stale wspieramy ciekawe i nowatorskie rozwiązania w takich dziedzinach, jak edukacja, zdrowie, ekologia, kultura i sztuka.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

 • Dbamy o rozwój naszych pracowników. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń pracowniczych, udział w innowacyjnych projektach i konferencjach. Dofinansowujemy naukę, lektoraty języka angielskiego oraz szkolenia e-learningowe.
 • Ustalamy indywidualne play rozwoju dla naszych pracowników. Motywujemy do ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Wspólnie sprawiamy, że nasza firma nieustannie się zmienia.
 • Dajemy możliwość rozwijania kariery w zagranicznych oddziałach grupy ArcelorMittal. Jest to możliwe za sprawą funkcjonującego w firmie wewnętrznego rynku pracy. Dzięki temu możesz czerpać z wiedzy i doświadczeń pracowników z całego świata!
 • Uczestniczymy w życiu społeczności lokalnych. Stale wspieramy ciekawe i nowatorskie rozwiązania w takich dziedzinach, jak edukacja, zdrowie, ekologia, kultura i sztuka.

JAK PANDEMIA WPŁYNĘŁA NA NASZĄ FIRMĘ

Jesteśmy firmą produkcyjną. Jednocześnie mamy bzika na punkcie bezpieczeństwa, dlatego z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19, wszędzie tam gdzie to możliwe, nasi pracownicy pracują w trybie home office. Tam gdzie konieczna jest ich obecność, podjęliśmy szereg profilaktycznych działań mających na celu ochronę zdrowia, np.:

 • Obowiązkowe pomiary temperatur przed wejściem na teren zakładów,
 • Wykorzystanie kamer termowizyjnych,
 • Usprawnienie wewnętrznego transportu, tak aby zapewnić więcej wolnej przestrzeni w autobusach i umożliwić poruszanie się po zakładzie większej liczbie prywatnych pojazdów,
 • Wprowadzenie obowiązku używania maseczek na terenie naszych obiektów i wyposażenie w nie pracowników,
 • Stworzenie specjalnej procedury dot. postępowania na wypadek wystąpienia choroby bądź jej objawów,
 • Cykliczną dezynfekcję pomieszczeń, takich jak szatnie i łaźnie,
 • Kompleksową kampanię informacyjną nt. zagrożeń, jakie niesie ze sobą koronawirus.             

#STALOVE

Przenieśliśmy rekrutację do świata wirtualnego. Nasi specjaliści ds. rekrutacji pracują online i nie przeszkadza im to, że w tle wasza pociecha domaga się uwagi, a kot beztrosko przejdzie po klawiaturze. Spotkania organizujemy online, a w kwestii komunikatora wykazujemy dużą elastyczność.

#STALEWKONTAKCIE

Organizacja pracy zdalnej w tak dużej skali, w tak krótkim czasie dla firmy produkcyjnej to nie lada wyzwanie. Na szczęście dla naszego działu IT nie ma rzeczy niemożliwych 😊. Robimy wszystko, aby nasza codzienna praca w domu dawała takie same efekty jak ta w biurze. Uczestniczymy w telekonferencjach, kick off’ach  i follow up’ach, a to wszystko online przy użyciu aplikacji MS Teams.

#STALEPOMAGAMY

Włączyliśmy się w pomoc dla lokalnych placówek medycznych. Wspólnie z naszymi fundacjami przekazaliśmy tego typu instytucjom blisko 10 000 sztuk niezbędnego wyposażenia i 100 litrów płynu dezynfekującego. Nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie powołanej przez nas Fundacji Ochrony Zdrowia oraz skorzystać ze wsparcia w ramach programu „Zapytaj o drogę – nie jesteś sam”. Dla osób chorych na COVID-19 zakupiliśmy pulskosymetry.

Nasz hiszpański dział R&D wspomógł także budowę respiratora dla pacjentów, wykorzystując druk 3D. Dodatkowo wydrukował przyłbice ochronne, które przekazano pracownikom służby zdrowia.

#PROUDOFOURPEOPLE

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i doceniamy ich determinację oraz zdolności adaptacji do tak wymagającej sytuacji. Ten szczególny czas przynosi nam wszystkim nowe wyzwania, dlatego współpracujemy i wspieramy się wzajemnie jako społeczność.

Ostatnie wpisy dla ArcelorMittal Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)