Dane kontaktowe

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

Al. J.Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska

bcoe.arcelormittal.com

NIP: 6292191397

Jak rekrutujemy?

W trakcie procesu rekrutacji chcemy poznać kandydatów, ich kompetencje, umiejętności i potencjał. Dla kandydata spotkanie z nami to okazja do poznania przyszłych zadań, wyzwań i możliwość oceny naszego potencjału jako pracodawcy. Proces rekrutacyjny w BCoE ma na celu wyłonienie najlepszych pracowników oraz praktykantów.

ETAP 1

Przesłanie aplikacji i selekcja kandydatów

Przeglądamy CV kandydatów pod kątem dopasowania do danej potrzeby rekrutacyjnej.

ETAP 2

Testy i weryfikacja znajomości języków oraz rozmowa rekrutacyjna z pracownikiem działu HR oraz liderem

Kandydaci biorący udział w projekcie rekrutacyjnym są informowani o przebiegu rekrutacji. Proces kończy się przedstawieniem oferty zatrudnienia lub współpracy wybranym kandydatom. Bez względu na to jaka jest nasza ostateczna decyzja skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania informacji zwrotnej.

ETAP 3

Informacja do kandydata oraz zatrudnienie w progach ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

Kandydaci biorący udział w projekcie rekrutacyjnym są informowani o przebiegu rekrutacji. Proces kończy się przedstawieniem oferty zatrudnienia lub współpracy wybranym kandydatom.

 

__

Jeśli cechuje Cię zaangażowanie, dociekliwość i chęć rozwoju – jesteś dla nas idealnym kandydatem. Szukamy osób, które z odważnie wprowadzają zmiany i tworzą ciekawe rozwiązania oraz z zaangażowaniem i otwartością podchodzą do wykonywania pracy.

Ze względu na to, że należymy do międzynarodowej grupy ArcelorMittal, ważne jest, byś znał język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.