Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

Siedziba w Dąbrowie Górniczej:
Al. J.Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska

bcoe.arcelormittal.com

NIP: 6292191397

Oddziały:

Oddział w Krakowie:

ul. Ujastek 1
31-752 Kraków
małopolskie, Polska

Kim jesteśmy?

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland (BCOE) to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal –  światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. W BCOE świadczymy usługi w zakresie księgowości, IT, wsparcia zakupów oraz kadr i płac. Naszym klientom – prawie 300 spółkom z ośmiu krajów Europy – dostarczamy swoje usługi w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, czeskim i polskim. Posiadamy oddział w Dąbrowie Górniczej, Krakowie oraz krajowe centra zlokalizowane w Beneluksie, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Wspólnie tworzymy grupę ponad 600 specjalistów pełnych pasji i kreatywnych pomysłów. Nieustannie rozwijamy się szukając unikalnych perspektyw, aby tworzyć świat, który łączy miliony.

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy firmą zorientowaną na działanie. Naszą mocną stroną są efektywne, różnorodne i wielokulturowe zespoły.  Należąc do jednego z takich zespołów, wiesz, że wokół siebie masz ludzi, na których pomoc możesz liczyć. Korzystasz też z możliwości pracy u boku doświadczonych ekspertów, którzy służą Ci radą i wsparciem.

W ArcelorMittal BCOE w pracę angażujemy się wszyscy. Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, wychodzimy z inicjatywą i robimy wszystko, by wykonać swoje zadania jak najlepiej. Naszym pracownikom oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom – specjalistycznym, językowym oraz z zakresu rozwoju osobistego, a dla studentów przygotowaliśmy program płatnych staży, pełnych wyzwań i ambitnych zadań.

Dołączając do nas masz możliwość zdobycia nie tylko ciekawego doświadczenia, ale także praktycznych umiejętności i cennej wiedzy. Otworzymy przed Tobą szerokie perspektywy rozwoju, a to wszystko w miłej i pozytywnej atmosferze!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)