Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ARC Europe Polska sp. z o.o.

Józefa Kraszewskiego 30
60-519 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.arceurope.pl

NIP: 5252183310

Centrum Zgłoszeniowe

Jesteśmy najliczniejszym zespołem i jedynym w organizacji, który pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Naszym zadaniem jest pomoc kierowcom w trudnych sytuacjach na drodze. W tym celu poprzez infolinię Assistance przyjmujemy zgłoszenia w formie telefonicznej, mailowej lub sms-owej od naszych Klientów indywidualnych – kierowców samochodów a następnie organizujemy dla nich odpowiednią pomoc. Wszystkie działania podejmujemy w imieniu naszych Klientów biznesowych (producentów/importerów samochodów (OEMy), firm leasingowych i wynajmu długoterminowego (CFMy), towarzystw ubezpieczeniowych oraz firm z branży motoryzacyjnej). Dodatkowo zajmujemy się Medical Assistance, telefoniczną obsługą kart paliwowych czy udzielaniem pomocy w ramach systemu e-call. Siedziba naszej firmy mieście się w  Poznaniu, ale geograficzny zasięg świadczenia pomocy obejmuje całą Polskę oraz Europę. Daje to nam okazję do aktywnego posługiwania się językiem angielskim i/lub niemieckim w praktyce, w codziennych zadaniach.

W naszej pracy niezwykle ważna jest dobra komunikacja, umiejętność rozwiązywania problemów oraz empatia w stosunku do Klientów, którzy znaleźli się w trudnej i wymagającej wsparcia sytuacji. Receptą na skuteczność jest praca zespołowa, poleganie na sobie nawzajem oraz branie odpowiedzialności.

KOGO SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU?

  • Lubisz nowe wyzwania i dynamiczne środowisko pracy?
  • Porozumiewasz się swobodnie w języku angielskim lub niemieckim?
  • Otwartość i swoboda komunikacji to Twoje mocne strony?
  • Jesteś odpowiedzialny/a i zaangażowany/a?

JAKO PRACOWNIK CENTRUM ZGŁOSZENIOWEGO BĘDZIESZ MIAŁ/A OKAZJĘ:

  • Zdobyć doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta;
  • Być częścią zespołu wspierającego polskich i zagranicznych klientów w sytuacjach awaryjnych na drodze;
  • Organizować pomoc assistance (naprawę na drodze, holowanie, wynajem samochodu zastępczego, lotów międzynarodowych, noclegów w hotelach,  itp.)

Brzmi interesująco? Nie wahaj się i dołącz do nas – APLIKUJ na [email protected]