Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ARC Europe Polska sp. z o.o.

Józefa Kraszewskiego 30
60-519 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.arceurope.pl

NIP: 5252183310

Rekrutacja

 

ETAP 1

Spotkanie rekrutacyjne traktujemy jako moment, w którym każdy przedstawia siebie i swoje oczekiwania. Dla nas to okazja do uzyskania informacji na temat Twoich umiejętności, wiedzy oraz motywacji. Dla Ciebie z kolei  to okazja do uzyskania większej ilości informacji na temat pracy w naszej organizacji. Spotkanie to szansa na wzajemne poznanie się i sprawdzenie czy mówimy tym samym językiem oraz czy podzielamy te same wartości.

Na co zwracamy uwagę?

Kluczowe dla nas są Twoje podejście do pracy oraz umiejętności. Ważna jest również znajomość języków obcych – języka angielskiego lub niemieckiego. W przypadku stanowisk wymagających konkretnych kompetencji liczy się dla nas doświadczenie zawodowe oraz nastawienie na rozwój. Wyznajemy zasadę, że kulturę organizacyjną tworzą ludzie. W związku z tym istotne jest dla nas, aby była ona budowana przez osoby, które podzielają nasze wartościami. Stąd podczas rekrutacji możesz spotkać się z pytaniami odnoszącymi się do nich:

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Szacunek i spójność
  • Praca zespołowa i doskonalenie
  • Kreowanie wartości i innowacyjność

Cenimy Twój czas oraz zaangażowanie w spotkania, dlatego po podjęciu finalnej decyzji, niezależnie od wyniku, przekazujemy zawsze informację zwrotną. Wybrany Kandydat otrzymuje od nas pełną ofertę zatrudnienia na konkretne stanowisko.

Spotkania rekrutacyjne organizowane są przez dział HR, dlatego pierwszą linią kontaktu jest zawsze przedstawiciel HR. W czasie rekrutacji poznasz także swojego bezpośredniego przełożonego. W niektórych rekrutacjach uczestniczy także Dyrektor HR. Całość staramy się zamknąć w jednym lub dwóch spotkaniach.

W procesie rekrutacyjnym możesz spodziewać się od jednego do trzech spotkań w zależności od specyfiki stanowiska. Staramy się, aby cały proces rekrutacji trwał od dwóch do czterech tygodni, choć zdarzają się wyspecjalizowane stanowiska i wymagania z nimi związane, które wydłużają ten czas.