Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Arago Sp. z o.o.

ul. Podgórna 82A
87-300 Brodnica
kujawsko-pomorskie, Polska

NIP: 9562326208

O NAS

Jesteśmy innowacyjną, prężnie się rozwijającą firmą oferującą ekologiczne rozwiązania produkcji energii elektrycznej – marką zrzeszającą w swoich strukturach pasjonatów i wybitnych specjalistów z zakresu OZE.

Napędzani troską o klimat, środowisko i zdrowie dążymy do tego, aby odnawialna energia była bardziej przystępna. Stawiamy na rozwój i innowacje, by dla naszych klientów być solidnym partnerem. Zapewniamy najlepsze produkty i zintegrowane usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii. W swoich działaniach kierujemy się odpowiedzialnością i dbałością o jakość. Dajemy wsparcie odpowiadające potrzebom na każdym etapie współpracy oraz niezbędne informacje potrzebne do podjęcia świadomej decyzji handlowej oraz wsparcie na każdym etapie inwestycji obejmujące również uzyskanie kredytu lub dofinansowania.

Rozumiemy i szanujemy indywidualność, dlatego oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwości dla osób o różnych umiejętnościach i osobowościach. Lubimy ludzi, z którymi pracujemy – współpracowników, menedżerów, klientów – i naprawdę chcemy pomagać sobie nawzajem w osiągnięciu sukcesu.

ARAGO TEAM

Ludzie to wyjątkowy kapitał naszej organizacji. Budujemy relacje, dzielimy się wiedzą, przeżyciami i doświadczeniem. Troszczymy się o innych i budujemy wspierające się wzajemnie otoczenie.

 AragoTeam ciągle się rozwija a dzięki pracy zespołowej osiągamy wielkość!

ZIELONY IMPULS

Nasza misja:

Odkrywać przed Klientami i Partnerami potencjał OZE i aktywnie wspierać rozwój energetyki obywatelskiej. Promować zaufanie do technologii, zielony ład, zdrowie i proekologiczne postawy, przez udział w życiu lokalnych społeczności.

Nasza wizja:

Chcemy być impulsem dla pozytywnej zmiany. Świadomym wyborem każdego konsumenta. Partnerem zapewniającym innowacyjne produkty i zintegrowane usługi z zakresu OZE, z silnym portfelem marek i najlepiej wykwalifikowanym, wspierającym zespołem.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)