Dane kontaktowe

Wrocławski Park Wodny S.A.

Borowska 99
50-558 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.aquapark.wroc.pl/o-nas/kariera

NIP: 8992522058

O NAS

Aquapark Wrocław to największy i najbardziej różnorodny kompleks rekreacyjno - sportowy w Polsce. Staramy się, aby było to miejsce wyjątkowe dla naszych gości -  zarówno społeczności lokalnej jak i turystów odwiedzających Wrocław. Przywiązujemy dużą uwagę do prowadzenia aktywnej kampanii na rzecz zdrowego stylu życia wśród osób w różnym wieku. Miłośników wodnej rozrywki przyciągają do nas liczne atrakcje i gwarancja udanego wypoczynku, bez względu na pogodę. Na spragnionych przygód i aktywnego spędzania czasu czekają liczne zjeżdżalnie, basen z falą, leniwa rzeka, zajęcia fitness i aquafitness. Osoby poszukujące wypoczynku, znajdą go w jednej z kilkunastu saun i zrelaksują się w naszym ogrodzie otwartym cały rok. Obiekt zapewnia też wiele atrakcji dla najmłodszych gości, a strefa gastronomii dba o podniebienia najbardziej wybrednych smakoszy. Aquapark Wrocław to kompleks składający się z Basenu Rekreacyjnego, Basenu Sportowego,  Fitness i Siłowni oraz Saunarium.  Aquapark Wrocław to miejsce, które doskonale łączy rozrywkę, relaks i aktywny wypoczynek. Zapraszamy Cię zatem do nas!

NASZA AQUAZAŁOGA

Pracownicy to nasza największa wartość. Jesteśmy dumni z posiadanego przez nich doświadczenia, wiedzy i zapału do pracy! Dbamy o to, aby zapewnić im dobre warunki pracy, przyjazne środowisko sprzyjające podnoszeniu kwalifikacji, rozwoju kompetencji i partnerską współpracę między ludźmi w różnym wieku. Gratyfikujemy dodatkowo zaangażowanie naszych pracowników w wykonywane obowiązki. Wyznajemy zasadę work – life balance, która naszym zdaniem wszystkim się opłaca.

Jako pracownik naszego obiektu zdobywasz również niepowtarzalną szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach jest zaangażowanych w funkcjonowanie obiektu. Możesz sprawdzić również jak łączymy pasję z wykonywaniem obowiązków.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej, dołączyć do naszego Aquazespołu, nie zwlekaj – aplikuj!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)