Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AQUANET S.A.

Dolna Wilda 126
61-492 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 7770003274

Co robimy

Aquanet SA należy do ścisłej czołówki firm z branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. To największa w Wielkopolsce firma zajmująca się poborem, uzdatnianiem i dostarczaniem zimnej wody, odbiorem i oczyszczaniem ścieków, a także świadczeniem usług z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Poznania oraz okolicznych gmin. Oprócz świadczenia usług podstawowych dla naszego funkcjonowania, od lat wspieramy przedsięwzięcia kulturalne, ekologiczne, społeczne - także te podejmowane przez organizacje pozarządowe. A wszystko to w "Trosce o pokolenia".

Aquanet zatrudnia obecnie ponad 800 osób, pracujących w różnych obiektach Spółki, na terenie Poznania i okolicznych gmin. Dzięki różnorodności wiekowej zatrudnianych pracowników udało nam się w firmie połączyć wiedzę ekspercką z entuzjazmem i otwartością na nowe rozwiązania.

Jacy jesteśmy

W swojej pracy kierujemy się wartościami, które zostały określone wspólnie przez grupę  pracowników z różnych działów i pracujących na różnych stanowiskach. Nasza Księga Wartości opiera się na 5 kluczowych wartościach: odpowiedzialność, rozwój, profesjonalizm, szacunek, zaangażowanie. Stanowią one kierunkowskaz naszego funkcjonowania, dokładnie opisując postawy i codzienne zachowania. Wartości wyznaczają ramy naszych relacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Nieustannie się rozwijamy

Jako firma odpowiedzialna za jakość dostarczanej wody oraz oczyszczanie ścieków, czujemy się zobowiązani do nieustannego rozwoju. Szczególny nacisk kładziemy na inwestycje w zakresie modernizowania eksploatowanych obiektów, rozbudowę sieci wodociągowo-kanalizacyjnej oraz unowocześnianie technologii produkcji wody i oczyszczania ścieków.

Ostatnie wpisy dla Aquanet SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)