Dane kontaktowe

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Zakładowa 97
92-402 Łódź
łódzkie, Polska

aqg.se

NIP: 7281357239

Poznaj nas

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.  jest  częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasiegu -  AQ Group i należy do grona światowych liderów  w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych.

Obszar biznesowy wykorzystujący przewody elektryczne posiada zakłady produkcyjne w 7 krajach: w Polsce, Meksyku, Chinach, Indiach, na Litwie, w Kanadzie, w Stanach Zjednoczonych i dostarcza swe produkty do wymagających klientów z sektora samochodowego, kolejowego, oraz producentów silników na całym świecie.

Jesteśmy dumni ze współpracy z najbardziej renomowanymi firmami na świece takimi jak Volvo, Bombardier, Deutz, Atlas Copco czy też ABB.

Kooperacja z najlepszej klasy dostawcami gwarantuje, iż nasze zakłady opuszczają produkty najwyższej jakości.

Zadowolenie klientów oraz ciągłe doskonalenie metod produkcji to główne cele AQ Wiring Systems, którą w tym zakresie wspiera system zarządzania jakością. Nasza firma posiada niezbędne dla swojego obszaru działania certyfikaty: ISO 9001, 14001, IATF 16949 oraz ISO/TS 22163.

Więcej informacji na stronie http://aqg.se/

We are reliable

Nasz biznes to produkcja, patrzymy długofalowo i całkowicie poświęciliśmy się temu by sprostać oczekiwaniom klientów, jeśli chodzi o realizację zamówień, jakość, rozwój technologiczny i serwis.
 

Koncepcja biznesowa AQ to opracowywanie, produkcja i montaż komponentów i systemów przeznaczonych dla wymagających klientów z branży przemysłowej oraz zaoferowanie naszego zaangażowania w obszarze TQM, by zapewnić długoterminowe partnerstwo z naszymi klientami.

Naszą uwagę kierujemy w stronę klientów, którzy są światowymi liderami w swoich dziedzinach, takich jak przesył energii, telekomunikacja, koleje, artykuły spożywcze, pojazdy ciężarowe itd. Firmy, które pragną być światowymi liderami, powinny współpracować z najlepszymi na świecie dostawcami!

AQ pragnie być światowym liderem, jeśli chodzi o efektywność kosztów, bezpieczeństwo dostaw, czujność i obsługę. Jednym słowem kimś, na kim „można polegać”. AQ nie posiada wspaniałych patentów, czy innych zabezpieczeń - polegamy na naszej najlepszej załodze. Aby zasłużyć sobie na najlepszą załogę, musimy być uczciwi, otwarci, czujni, odważni, musimy umieć oceniać i przyjmować
odmienne opinie. Dlatego też dzielimy się odpowiedzialnością.

Menedżerowie w AQ ponoszą dodatkową odpowiedzialność za dawanie dobrego przykładu i zapewnienie właściwej komunikacji z pracownikami. Bardzo się cieszę, że nasze wartości zostały udokumentowane.

Każdy z nas jest ambasadorem naszej firmy i wszyscy mamy wpływ na to, jak postrzegają nas nasi klienci. Na papierze każdy może przedstawić najbardziej fantazyjne wartości. Ja pragnę, by nasze wartości stanowiły praktyczne wsparcie w codziennej pracy i pomagały nam sterować we właściwym kierunku. A przy tym nie należy zapominać, że powinniśmy się przy tym dobrze razem czuć i pomagać sobie wzajemnie.

Razem będziemy najlepszym dostawcą na świecie!

Wartości podstawowe

Film

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)