Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

APTIV

Powstańców Wielkopolskich 13 D-E
30-399 Kraków
małopolskie, Polska

www.aptiv.com

Nasze biura:

Equal Business Park
Wielicka 28
33-100 Kraków
małopolskie, Polska

www.aptivkrakow.pl

Podgórki Tynieckie 2
30-399 Kraków
małopolskie, Polska

Rekrutacja i onboarding w czasie Covid-19

W związku z rozwijającą się sytuacją związaną z pandemią Covid-19 Aptiv Services Poland S.A. podejmuje wszelkie starania, aby w jak najszerszym zakresie zapewnić bezpieczeństwo swoich pracowników i ich rodzin. Działania te obejmują nie tylko kroki zgodne z wytycznymi odpowiednich władz, ale również proaktywne działania, które mają zminimalizować ryzyko zachorowań.

Nie oznacza to, że zaprzestaliśmy walczyć o bezpieczniejszy, bardziej ekologiczny i lepiej skomunikowany świat –  większość naszych zadań wykonujemy zdalnie. W ten sposób prowadzimy również proces rekrutacji oraz onboardingu naszych nowych pracowników.

Zobacz jak to wygląda w praktyce!

Proces rekrutacji

  1. Na początku prosimy o złożenie aplikacji na stronie aptiv.com/careers lub poprzez pracuj.pl.
  2. Następnie rekruter zapozna się z Twoim CV oraz oceni czy spełnia ono wymagania zawarte w ogłoszeniu o pracę i jeżeli tak, zadzwoni do Ciebie w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy telefonicznej.
  3. Kolejnym etapem jest wideokonferencja, która jest odpowiednikiem standardowej rozmowy rekrutacyjnej. Przed wideokonferencją wyślemy Ci odpowiedni link do połączenia oraz szczegółowe instrukcje. Na tym etapie również wyjaśnimy Ci jak działa połączenie i odpowiemy na wszystkie ewentualnie pojawiające się pytania.
  4. Przygotuj się do wideokonferencji tak jak do standardowej rozmowy. Pamiętaj jednak, aby przed rozpoczęciem sprawdzić połączenie z siecią oraz zapewnić sobie spokojne i komfortowe miejsce do rozmowy. Nie denerwuj się, jeżeli wystąpią problemy techniczne – rozumiemy to i zawsze bierzemy pod uwagę taką ewentualność. Dołożymy starań, aby rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze.
  5. Po skończonej rozmowie otrzymasz od nas informację zwrotną – niezależnie od naszej decyzji.

Proces onboardingu

  1. Gratulujemy! Na tym etapie już wiesz, że jesteś częścią naszego zespołu i razem będziemy tworzyć przyszłość motoryzacji.
  2. Przed rozpoczęciem pracy otrzymasz od nas wszystkie niezbędne dokumenty.
  3. Najpóźniej na tydzień przed terminem wyślemy do Ciebie szczegółowe informacje o zdalnym onboardingu, a następnie dostarczymy poprzez kuriera niezbędny sprzęt do pracy.

W tych pełnych wyzwań dniach życzymy wszystkim kandydatom powodzenia i trzymamy za Was kciuki!