Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Apply Poland Sp. z o.o.

ul. Klimeckiego 1
30-705 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48124420900
[email protected]

www.applypoland.com

NIP: 6751383826

Poznaj nas

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe w obszarze offshore dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

APPLY Poland dostarcza wielobranżowe usługi inżynierskie dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim. Skupiając szczególną uwagę na bezpieczeństwie prowadzonych działań, realizacji prac zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem, APPLY Poland wspiera swoich klientów w osiąganiu konkretnych celów i zadań. Nasz zespół inżynierów posiada ponad 30 lat doświadczenia we wszystkich fazach realizacji projektów od studium wykonalności, po projekty bazowe (FEED), projekty wykonawcze, zamówienia i kompletacje dostaw urządzeń i materiałów, prefabrykację, budowę, projekty powykonawcze oraz testy i odbiory techniczne.

Grupa Apply

Należymy do grupy firm Apply. Jesteśmy polską firmą a naszym bezpośrednim właścicielem jest firma Apply AS z Norwegii. Nasze biuro znajduje się w Krakowie. Głównym profilem naszej działalności są usługi inżynierskie w sektorze Oil&Gas w obszarze obiektów zlokalizowanych na morzu (offshore) czyli platformy wiertnicze w rejonie norweskiego szelfu kontynentalnego. Działalność oparta o długoterminowe umowy ramowe skupia się na projektach typu maintenance & modifications.

Nasz zespół

Nasz zespół inżynierów posiada ponad 30 lat doświadczenia we wszystkich fazach realizacji projektów od studium wykonalności, po projekty bazowe (FEED), projekty wykonawcze, zamówienia i kompletacje dostaw urządzeń i materiałów, prefabrykację, budowę, projekty powykonawcze oraz testy i odbiory techniczne.

Po godzinach

Pracownicy naszej firmy maja wiele pasji. Szczególnie dużo czasu poświęcają na aktywności sportowe. Angażują się w akcje charytatywne m.in. Buissnes Run, gdzie podczas biegu sztafetowego udało się pomóc 55 osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Kolejna kampania , w której biorą udział pracownicy to „Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca…i tak w kółko” . Celem akcji jest promowanie roweru jako codziennego środka transportu wykorzystywanego w trakcie podróży do i z pracy. Ponadto już od dwóch miesięcy wewnątrz naszej firmy trwa Apply Chalenge, którego celem jest aktywizacja wszystkich pracowników poprzez wykonywanie różnego rodzaju aktywności ruchowej, co wpisuje się w od dawna realizowany przez firmę program promocji aktywności fizycznej, jak również idealnie trafia w czas, kiedy wszystkim brakuje ruchu po okresie izolacji. Wszystkie działania zawsze są wspierane przez firmę dzięki czemu uczestnicy mogą otrzymać nagrody bądź wyposażenie sprzętu sportowego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)