Dane kontaktowe

APP Sp. z o.o.

Przemysłowa 10
62-300 Września
wielkopolskie, Polska

www.app.com.pl

KARIERA

W modzie są start-upy, małe innowacyjne firmy założone przez ludzi z pasją. Wyobraź sobie, że 25 lat temu, my również byliśmy start-upem, mieliśmy 4 pracowników i biuro połączone z zapleczem magazynowym. Dziś ciągle jest w nas ta sama energia i zapał do budowy otwartej, przyjaznej firmy, jesteśmy tylko trochę więksi. Obecnie naszą firmę tworzy zespół ok. 250 osób, którzy pracują w Sprzedaży, Marketingu, Logistyce, Księgowości i HR, Dziale Zarządzania Produktem.

APP Sp. z o.o. to prężnie działająca, polska firma, która oferuje ponad 3 000 produktów klientom w ok. 30 - krajach na świecie, co sprawia nas wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Ponad dwie dekady działalności firmy to historia ciągłego rozwoju. Od niewielkiej kilkuosobowej spółki do jednego z największych dystrybutorów artykułów blacharsko-lakierniczych w Polsce

NASZE DZIAŁY

SEKRETARIAT
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
DZIAŁ HANDLOWY
DZIAŁ EKSPORTU
DZIAŁ ZARZĄDZANIA PRODUKTEM
DZIAŁ LOGISTYKI
DZIAŁ MARKETINGU
DZIAŁ ZARZĄDZANIA FLOTĄ
DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
DZIAŁ HR
DZIAŁ SZKOLEŃ

Nasze wartości

WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – zależy nam na Twoim i naszym zadowoleniu. 70% osób w naszej firmie współpracuje z nami prowadząc własną działalność gospodarczą. Co za tym idzie? Korzyści dla Ciebie i dla nas. Nie wierzysz? Zapytaj! Sporo  z nas, blisko 20%  jest w APP od ponad 10-ciu lat.

PIELĘGNUJEMY KOMPETENCJE – dobre warunki i narzędzia pracy, silnie inspirująca atmosfera, praca wśród ludzi pełnych pasji, to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca. Praca w APP niesie za sobą nie tylko ciekawe wyzwania, ale też rozwijanie zdobytych już kompetencji, a także odkrywanie nowych umiejętności.

SZANUJEMY SIĘ - w naszej codziennej pracy podstawę stanowi szacunek, uczciwość i otwartość na nowe pomysły!

TROSZCZYMY SIĘ – wychodzimy z założenia, że troska o pracownika i klienta jest kluczem do sukcesu. Ta dewiza przyświeca nam od samego początku istnienia firmy.

JESTEŚMY GODNI ZAUFANIA – zaufało nam nie tylko wielu klientów, ale również wielu naszych współpracowników i pracowników. Niektórzy są z nami od 20-lat. Stawiamy na profesjonalistów, których wspieramy na każdym kroku. Chcesz do nas dołączyć?

Ostatnie wpisy dla APP Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)