Dane kontaktowe

APP Sp. z o.o.

Przemysłowa 10
62-300 Września
wielkopolskie, Polska

www.app.com.pl

KARIERA

W modzie są start-upy, małe innowacyjne firmy założone przez ludzi z pasją. Wyobraź sobie, że 25 lat temu, my również byliśmy start-upem, mieliśmy 4 pracowników i biuro połączone z zapleczem magazynowym. Dziś ciągle jest w nas ta sama energia i zapał do budowy otwartej, przyjaznej firmy, jesteśmy tylko trochę więksi. Obecnie naszą firmę tworzy zespół ok. 250 osób, którzy pracują w Sprzedaży, Marketingu, Logistyce, Księgowości i HR, Dziale Zarządzania Produktem.

APP Sp. z o.o. to prężnie działająca, polska firma, która oferuje ponad 3 000 produktów klientom w ok. 30 - krajach na świecie, co sprawia nas wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Ponad dwie dekady działalności firmy to historia ciągłego rozwoju. Od niewielkiej kilkuosobowej spółki do jednego z największych dystrybutorów artykułów blacharsko-lakierniczych w Polsce

NASZE DZIAŁY

SEKRETARIAT
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
DZIAŁ SPRZEDAŻY - KRAJ
DZIAŁ SPRZEDAŻY - EKSPORT
DZIAŁ ZARZĄDZANIA PRODUKTEM
DZIAŁ LOGISTYKI
DZIAŁ MARKETINGU
DZIAŁ ZARZĄDZANIA FLOTĄ
DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
DZIAŁ HR I SZKOLEŃ

Nasze wartości

WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – zależy nam na Twoim i naszym zadowoleniu. 70% osób w naszej firmie współpracuje z nami prowadząc własną działalność gospodarczą. Co za tym idzie? Korzyści dla Ciebie i dla nas. Nie wierzysz? Zapytaj! Sporo  z nas, blisko 20%  jest w APP od ponad 10-ciu lat.

PIELĘGNUJEMY KOMPETENCJE – dobre warunki i narzędzia pracy, silnie inspirująca atmosfera, praca wśród ludzi pełnych pasji, to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca. Praca w APP niesie za sobą nie tylko ciekawe wyzwania, ale też rozwijanie zdobytych już kompetencji, a także odkrywanie nowych umiejętności.

SZANUJEMY SIĘ - w naszej codziennej pracy podstawę stanowi szacunek, uczciwość i otwartość na nowe pomysły!

TROSZCZYMY SIĘ – wychodzimy z założenia, że troska o pracownika i klienta jest kluczem do sukcesu. Ta dewiza przyświeca nam od samego początku istnienia firmy.

JESTEŚMY GODNI ZAUFANIA – zaufało nam nie tylko wielu klientów, ale również wielu naszych współpracowników i pracowników. Niektórzy są z nami od 20-lat. Stawiamy na profesjonalistów, których wspieramy na każdym kroku. Chcesz do nas dołączyć?

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)