Dane kontaktowe

Apotex Polska

Ostrobramska 95
04-118 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.apotex.com/pl

NIP: 1080016072

Poznaj nas

O Apotex

Od ponad 40 lat Apotex jest zaufaną marką w całej społeczności farmaceutycznej. Firma Apotex zapewnia pacjentom na całym świecie zwiększony dostęp do tanich leków wysokiej jakości. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa na wszystkich rynkach. Dzięki naszemu dążeniu do doskonałości i innowacji, pomagamy społeczności na całym świecie żyć dłużej i zdrowiej.

Obecnie na świecie Apotex produkuje ponad 500 preparatów, które są dostępne w ponad 120 krajach na świecie; w Kanadzie Apotex jest na 1 miejscu w rankingu generycznych firm farmaceutycznych, natomiast w USA, zajmujemy 10 pozycję.

Jednym z elementów sukcesu firmy są duże inwestycje w badania i rozwój; obecnie nasi pracownicy w centrach badań i rozwoju pracują nad kolejnymi 300 molekułami, a ciągu następnych 10 lat firma planuje zainwestować ponad 2 miliardy dolarów.

Naszym celem jest zwiększenie dostępu do leków milionom pacjentów na całym świecie.  Realizujemy go poprzez udostępnianie niedrogich, innowacyjnych rozwiązań wysokiej jakości

W Polsce

W Polsce firma Apotex jest obecna od 1997 roku i konsekwentnie się rozwija, zwiększając portfolio dostępnych preparatów, jak i zatrudnienie.

Obecnie w Apotex Polska Sp. z o.o. pracuje ponad 250 osób, a na rynku polskim dostępnych jest ponad 50 preparatów w różnych dawkach i opakowaniach. Są to preparaty z kategorii Rx, jak również OTC, suplementy diety i wyroby medyczne.

Nasze leki znajdują zastosowanie w takich obszarach terapeutycznych jak kardiologia, alergologia, reumatologia, pediatria, chirurgia, ortopedia, urologia, psychiatria, transplantologia.

Kultura organizacyjna

To co nas wyróżnia jako pracodawcę to wyjątkowa kultura organizacyjna.

Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze pracy. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Cenimy to, że pracownicy chcą związać się z nami na dłużej, dlatego co 5 lat świętujemy jubileusze i wręczamy z tego tytułu wartościowe nagrody.

W naszej działalności przyświecają nam takie wartości jak: Odwaga, Pasja, Współpraca i Wytrwałość.

Podejmujemy inicjatywy, cenimy obowiązkowość i odpowiedzialność oraz stawiamy czoła temu, co nieznane.  Przewidujemy zmiany i dostosowujemy je do naszego celu. Napędza nas dążenie do celów pozornie niemożliwych do osiągnięcia, aby ciągle ulepszać naszą ofertę dla pacjentów. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, rozwój talentów, a także stałe ulepszanie procesów.

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)