Dane kontaktowe

Apleona Real Estate Sp. z o.o.

ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 164 08 42

www.apleona.com

NIP: 7010516453

Apleona Real Estate - Kim jesteśmy

Apleona to 20 000 pracowników w 30 krajach świata, którzy współtworzą wiodący koncern w branży nieruchomości.
W Warszawie nasz zespół obsługuje skomplikowane procesy dla spółek niemieckich w ramach dwóch działów: administrowania nieruchomościami oraz księgowości nieruchomości.

Co nas wyróżnia

Od 2015 roku jako Bilfinger GVA Real Estate Services sp. z o.o., następnie pod nazwą Apleona Real Estate sp. z o.o., nasz 70-osobowy zespół specjalistów i księgowych razem ze współpracownikami z Niemiec dostarcza inwestorom kompleksowe usługi dla ich nieruchomości na rynku niemieckim.

W przeciwieństwie do innych centrów usług wspólnych, znajdziesz u nas różnorodne zadania, samodzielność w pracy oraz codzienny kontakt z językiem niemieckim w mowie i piśmie.
Cenimy w naszych pracownikach odpowiedzialność, własną inicjatywę i pozytywne nastawienie. Dbamy o dobrą atmosferę, a w kulturze pracy stawiamy na zaangażowanie, otwartą komunikację i dojrzałą postawę.

Zrealizuj z nami swój potencjał!

Dołącz do nas, a rozwiniesz się zawodowo i poznasz wspaniałych ludzi. Zostaniesz ekspertem w dziedzinie administrowania nieruchomościami lub księgowości nieruchomości. 
Wiedzę i doświadczenie możesz zdobyć podczas szkoleń i w praktyce od pierwszego dnia pracy, a następnie pogłębiać je korzystając z kursów IHK Hamburg lub Hamburger Akademie für Fernstudien, a także w ramach kursów księgowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. 
Nasze usługi są wyspecjalizowane, dlatego przykładamy dużą wagę do procesu nauki i wdrożenia nowych pracowników, oferując szkolenia w ramach Apleona Academy.

Prześlij do nas swoje CV! Jeśli nie mamy obecnie otwartej rekrutacji do interesującego Cię działu, zachęcamy do dodania CV do naszej bazy na poczet przyszłych projektów rekrutacyjnych: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=10223313e02c41ddba3c39a002ac90aa

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)