Dane kontaktowe

Anwis Sp. z o.o.

Smocza 16/18
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 54 412 88 15
[email protected]

anwis.pl

NIP: 5252588797

Sprawdź czy na Ciebie czekamy

Poszukaj informacji o naszej firmie. Dowiedz się kim jesteśmy, jaki jest profil naszej działalności, co jest dla nas ważne. Zweryfikuj oczekiwania zawarte w ofercie pracy. Zastanów się, w jaki sposób Twoje umiejętności i doświadczenie wpisują się w profil stanowiska, na które szukamy kandydatów. Odpowiedz sobie na pytanie, co możesz zyskać dzięki pracy w naszej firmie i jakie korzyści będą wynikały z zatrudnienia Ciebie dla Pracodawcy.

ETAP 1

Sprawdź aktualne oferty pracy

Szukaj ofert pracy na https://anwis.pl/pl/kariera. Znajdź odpowiednią dla siebie ofertę i aplikuj. 
Aplikację możesz przesłać mailowo na adres [email protected]

ETAP 2

Selekcja i analiza CV

Wszystkie przesłane do nas dokumenty aplikacyjne trafiają do Działu HR i tam  są  analizowane pod kątem profilu zawodowego kandydatów i spełniania  wymagań zamieszczonych w ofercie. Przy selekcji dokumentów jesteśmy obiektywni i gwarantujemy poufność. Zapoznamy się z każdą aplikację i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Rozmowa telefoniczna ma na celu uzupełnienie informacji zawartych w CV oraz weryfikację znajomości języka obcego. 

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkania rekrutacyjne odbywają się w dwóch etapach. Pierwsze spotkanie możliwe jest w formie online, do drugiego etapu zapraszamy kandydatów do siedziby naszej firmy. 

ETAP 5

Wyniki rekrutacji i informacja zwrotna

O wynikach rekrutacji informujemy wszystkich kandydatów, którzy uczestniczyli w rozmowach rekrutacyjnych.

ETAP 6

Oferta pracy

Przedstawiamy ofertę pracy. Jeśli kandydat przyjmie zaproponowane warunki, wtedy rozpoczynamy procedury niezbędne do rozpoczęcia pracy.

ETAP 7

Zatrudnienie

Witamy na pokładzie! W pierwszym dniu pracy zapraszamy na szkolenie wstępne, przekażemy Ci niezbędne informacje i dokumenty. Poznasz zespół i stanowisko pracy. Każdy nowy pracownik otrzyma Poradnik dla Nowego Pracownika oraz Kodeks Pracownika i Katalog Wartości Anwis.