Dane kontaktowe

Anwim S.A.

Stańczyka 3
01-237 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 496 00 00
[email protected]

Pozostałe lokalizacje

Adres siedziby

ul. Daimlera 2
02-460 Warszawa
mazowieckie, Polska

Rekrutacja

Szukasz rozwijającej i ciekawej pracy? Świetnie! Sprawdź, jak dołączyć do nas. Aktualne oferty zatrudnienia znajdziesz w zakładce Oferty Pracy. Spodobała Ci się jakaś oferta pracy? Nie czekaj, podejmij wyzwanie  i aplikuj! Chętnie Cię poznamy.

ETAP 1

Selekcja dokumentów.

W pierwszej kolejności przeprowadzamy analizę aplikacji pod kątem kluczowych kompetencji na danym stanowisku. Osoby, które w najwyższym stopniu spełniają kryteria formalne, zapraszamy na spotkania.

ETAP 2

Rozmowa rekrutacyjna.

Spotkania z kandydatami odbywają się stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie lub online. Staramy się, by spotkania były prowadzone w przyjaznej atmosferze. Zależy nam na tym, by poznać dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest ważne dla danej osoby oraz czego oczekuje od nas jako pracodawcy. W zależności od specyfiki stanowiska rozmowa może odbyć się w kilku etapach. Informację o ilości etapów, przekazujemy na pierwszym spotkaniu.

ETAP 3

Informacja zwrotna.

Niezależnie od decyzji, czy dana osoba została zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzyma od nas informację zwrotną.

ETAP 4

Oferta zatrudnienia.

Po zakończeniu procesu rekrutacji, wybranej w czasie rozmów osobie, która w najwyższym stopniu spełnia kryteria formalne, zaproponujemy zatrudnienie. Otrzyma od nas ofertę zatrudnienia, a po zaakceptowaniu warunków, ustalimy czas rozpoczęcia pracy i zaplanujemy program wdrożenia.