Dane kontaktowe

Anwim S.A.

Stańczyka 3
01-237 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 496 00 00
[email protected]

Pozostałe lokalizacje

Adres siedziby

ul. Ordona 1A
01-237 Warszawa
mazowieckie, Polska

Rekrutacja

Szukasz rozwijającej i ciekawej pracy? Świetnie! Sprawdź, jak dołączyć do nas. Aktualne oferty zatrudnienia znajdziesz w zakładce Oferty Pracy. Spodobała Ci się jakaś oferta pracy? Nie czekaj, podejmij wyzwanie  i aplikuj! Chętnie Cię poznamy.

ETAP 1

Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.

ETAP 2

W zależności od konkretnego procesu rekrutacji i poziomu stanowiska, wybranych Kandydatów/ki zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowę prowadzi   bezpośredni przełożony i/lub osoba z Działu Kadr.

ETAP 3

Zależy nam na jak najlepszym poznaniu Kandydata/tki, dlatego też nasz proces rekrutacyjny pozwala na zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności w różnych formach. Przy niektórych rekrutacjach  prosimy wybranych Kandydatów/tki o wykonanie  przygotowanego przez nas  zadania.

ETAP 4

W przypadku strategicznych dla nas stanowisk zapraszamy Kandydata/kę na rozmowę z managerem lub dyrektorem danego działu.

ETAP 5

Bardzo ważna jest dla nas komunikacja z Kandydatami, dlatego po każdym spotkaniu rekrutacyjnym Kandydat/ka otrzymuje decyzję w ciągu 14 dni.

ETAP 6

Proces kończy przedstawienie oferty zatrudnienia wybranym Kandydatom. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony, nowy Pracownik (może Ty będziesz naszym nowym Kolegą?) poznaje firmę i ludzi, z którymi będzie spędzał dużo czasu.