Dane kontaktowe

Anwim S.A.

Stańczyka 3
01-237 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 496 00 00
[email protected]

Pozostałe lokalizacje

Adres siedziby

ul. Daimlera 2
02-460 Warszawa
mazowieckie, Polska

Poznaj Nas

Anwim Spółka Akcyjna powstała w 1992 roku. Obecnie jest jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Anwim to profesjonalne i sprawnie zarządzane przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całego kraju. Od maja 2019 r. Anwim S.A. dołączył do Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego w charakterze członka stowarzyszonego.

Anwim S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, liczącej obecnie ponad 300 obiektów na terenie całej Polski. Sieć stacji paliw MOYA jest liderem na polskim rynku pod względem dynamiki rozwoju. Stacje sieci MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach. Oferują one pełną gamę usług od sprzedaży paliw, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, sklep, po myjnie i ofertę kierowaną do klientów biznesowych. Jakość paliw sprzedawanych na stacjach MOYA potwierdzana jest przez niezależne laboratorium J. S. Hamilton Poland S.A. znakiem TankQ.

Anwim S.A. zatrudnia ponad 400 osób, które pracują w biurze, warsztacie i serwisie ogumienia w Warszawie oraz na terenie całego kraju. Spółka zatrudnia ponad 100 kierowców autocystern. W pracy stawiamy przede wszystkim na relacje. Firma współpracuje z ajentami stacji, którzy zatrudniają własnych pracowników. Priorytetowo traktujemy kwestie współpracy, dbamy o jakość i wypracowane standardy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)