Dane kontaktowe

Anwim S.A.

Stańczyka 3
01-237 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 496 00 00
[email protected]

Pozostałe lokalizacje

Adres siedziby

ul. Ordona 1A
01-237 Warszawa
mazowieckie, Polska

Poznaj Nas

Anwim Spółka Akcyjna powstała w 1992 roku. Dziś jest jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Anwim to profesjonalne, sprawnie zarządzane  przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową sprzedażą i transportem paliw na terenie całego kraju. Spółka Anwim jest również  właścicielem Sieci Stacji Paliw MOYA, która jest najszybciej rozwijająca się partnerską siecią stacji paliw o ogólnopolskim zasięgu.

Anwim jest najszybciej rozwijająca się partnerską siecią stacji paliw o ogólnopolskim zasięgu. Spółka  jest właścicielem sieci stacji paliw MOYA. Pierwsza stacja MOYA została uruchomiona w roku 2009, obecnie posiadamy ponad 240 obiektów, w tym stacje automatyczne i własne.

Na stacjach oferujemy pełny wybór paliw wzbogacony uszlachetnionym dieslem ON MOYA Power, koncept gastronomiczny CAFFE MOYA jak i produkty marki własnej  w konkurencyjnych cenach. W sieci MOYA funkcjonują programy dla klientów indywidualnych i biznesowych – karta rabatowa MOYA VIP oraz flotowa MOYA Firma. Jakość paliw sprzedawanych na stacjach MOYA potwierdza znak TankQ, systemu monitorowania jakości przez niezależne laboratorium. Partnerom uczestniczącym w sieci MOYA zapewniamy wszechstronne wsparcie biznesowe oraz szereg świadczeń w postaci m.in. szkoleń, akcji promocyjnych, oceny przez tajemniczego klienta.

Anwim S.A. zatrudnia 312 osób. Na stacjach benzynowych użytkowanych przez Anwim S.A.  pracują ajenci z własnym personelem, w serwisach ogumienia i warsztacie samochodowym są zatrudnieni pracownicy Anwim S.A., pozostali pracownicy pracują w biurze w Warszawie  i w terenie – handlowcy, kierownicy operacyjni regionu, managerowie ds. rozwoju.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)